Lietotājvārds
Parole
Pa LR1 noklausījos raidījumu par mūsu talantīgajiem skolēniem. Jābrauc uz starptautisko matemātikas, ķīmijas, fizikas olimpiādi. VALSTIJ NAV NAUDAS ATBALSTĪT PIEDALĪŠANOS. Vājprāts. Vajaga inženierus un citus eksaktos, bet skolēniem ar skolotājiem jāmeklē sponsori. Tiešām neizdevusies valsts.
To ,, valstiskā audzināšana" lūdzu noņemiet. Varbūt rīt es publicēšu direktores ,,sapni". Vasara, haoss, Baumanne tikai skraida un visiem slodzes salikusi. Pašu ta no Gaujienas izmeta. Gaļas gabali.
Kā audzinājām tā audzināsim. Ierēdņi, Saeimas deputāti(abas šķirbas) nesaprot ko pa naktīm dara viņu bērni. Tagad skolotāji brīvi, bet jums atvaļinājumi. Skraidiet ar svecīti pēc savām meitām, puikas ta liks līdz plaušām.
kāds murgs 19.06.2015. 16:20:03
nu kur var būt tik naivi un cerēt/sapņot, ka nu tik sāks patriotisko audzināšanu un tādēļ cilvēki nepametīs Latviju! Sen jau ir nospļauties, jo es dzīvoju tagad un šobrīd un projām braukšu šā vai tā drīzumā ! Man nevajag ne ģerboni, ne himnu, jo patriotisms sen manī kā zudis! Paldies valdībai! Un maniem bērniem smadzenes i neceriet skalot! Viņi skolosies citā valstī, jo šeit par nopelnītajām kapeikām es to nevaru atļauties nomaksāt viņiem. Paši nav vairāk muļķi - neuzķersies ! :-DDD
Tā ož pēc padomijas ideoloģiskās audzināšanas...
pie vienas vietas 19.06.2015. 10:53:11
jūsu valstiskā audzināšana! Atgrieziet man iepriekšējo algu, jeb arī braukšu prom!
Vai tiešām likuma kalpiem nav, ar ko nodarboties? Ja reiz pievēršas izglītības tēmai, vai tiešām nav svarīgāku tēmu, ko apspriest? PIEMĒRAM, SKOLOTĀJU ALGAS?!
Atkal jua vadlīnijas, vadlīnijas... Neko konkrētu viņi Saeimā nevar pieņemt?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.