Lietotājvārds
Parole
Pareizi. Laulība, ģimene un stipras latviešu vērtības ir jāsaglabā, un jāstiprina. Nemaz nedrīkst būt runa par mīļo bērniņu samaitāšanu ar dažādām netiklībām un izvirtībām, kuras tagad uzspiež dažādi grupējumi, kā geji un lesbietes, un citas trakas kustības.
Anikusi šī portāla negatīva attieksme pret visu. Nesējiet naidu starp cilvēkiem. Bērni klausās kā vecāki "Šumējās", lasa šos komentārus un iespaidojās.... LŪDZU SĀCIET KĻŪT POZITĪVĀKI. NEKAD NEVIENAM EBŪS GANA LABI, TAS IR FAKTS, BET VAI IR TIK ŠAUŠALĪGI SLIKTI? ...... Paskatietties, kas notiek apkārt.... Pasaulē.... Tūkstošus nogalina, miljoniem mirst badā.... NOVĒRTĒJIET ŠO DĀVANU KAS JUMS IR!!!!!!!!!!!!
likums paredz, ka izglītības iestādēm, izņemot augstskolas, ir jāaizsargā izglītojamo no tādas informācijas un metodēm izglītības un audzināšanas procesā, kas neatbilst likuma mērķī ietvertajai izglītojamā tikumiskās attīstības nodrošināšanai. 'TĀTAD VARĒS MĀCĪT UN TEIKT TIKAI TO, KAS ATBILST LIKUMA BURTAM (TIKUMĪBA, KAS ATBILST BURTAM!!!) NE BŪTĪBAI UN NE VISPĀRSAPROTAMĀM LIETĀM - tagad augstskolas būs netikumīgas (jo augstskolām NAV jādomā par tikumību! ... izglītības iestādēm, izņemot augstskolas!!!
Mamma - Mammai 31.10.2015. 23:57:46
Mammai 31.10.2015. 13:56 Mēs visi zinām, kas tos ierosināja. Deputāti, kuriem tas izdevās, ļoti lepojas ar to un ikkatrā izdevīgā brīdī neaizmirst ar to palepoties - arī Skolas padomes sēdē. Mēs, likumpaklausīgie pedagogi, smaidām un mājam ar galvām. Ko mums citu darīt? Beidzot pacelt galvu, iztaisnot plecus un beigt muļķīgi smaidīt! Visu cieņu tiem pedagogiem un katram, kurš ir pret pašsaprotamu un ar prātu precīzi nedefinējamu lietu banalizēšanu un ierakstīšanu likumos, lai pēc tam varētu brīvi traktējot vadība izrādīt savu varu un patvaļīgi traktēt tikumību (piemēram viens no tikumīgākajiem deputātiem, kurš dzīvo ar 2 sievām un par tikumību uzskata nevis laulību un uzticību vienai sievietei, bet spēju materiāli uzturēt 2) - vai tagad arī šādu ģimenes modeli iekļaus tikumības MK noteikumos un skolā par to būs jāmāca? Vai jauki un pareizi ir īsti ieroči bērnu dārzā? Vai īpaši tikumīgi ir izmantot amatu, līdzekļus un jebkuru iespēju, apejot citus, piekļuvei ES naudām un būvēt ģimenes māju - tā ir laba reputācija un izcila tikumība? Tikumīgi ir nemācīt Vācieša dzeju vidusskolā, bet tikai augstskolā... Ir tik daudz lietu un tik liela vēlme regulēt un apspiest jebkuru pedagoga aktivitāti un patstāvību, saliekot vēl trakākos žņaugos vēl milzīgākās un visaptverošās važās mācību procesu...
Mēs visi zinām, kas tos ierosināja. Deputāti, kuriem tas izdevās, ļoti lepojas ar to un ikkatrā izdevīgā brīdī neaizmirst ar to palepoties - arī Skolas padomes sēdē. Mēs, likumpaklausīgie pedagogi, smaidām un mājam ar galvām. Ko mums citu darīt?
labāk jau būtu bijis netērēt to ieviešanai!
par to gatavību 31.10.2015. 09:38:00
Turpretī gatava tērēt enerģiju sava vēl diskriminējošākā jaunā modeļa aizstāvībai, bet nav gatava iestāties par godīga 40 darba stundās padarāma, daudzmaz normāli apmaksāta modeļa izstrādi un ieviešanu. Vai tikumība nav arī solījumu izpilde? Vai tikumība ir melošana?
mamma - to Kristaps 30.10.2015. 15:28:14
Cienītais / Godātais... grozījumi ir truli pēc noklusējuma... Savukārt, likumu atkal vērt vaļā, atkal darbināt sabiedriskās apspriešanas, lasi - bīdīt papīrus caur ntajām iestādēm, utt - jā, tas ir laikietlpīgi, tas ir bezjēdzīgi, jo - katru reizi, kad tiek "atvērts" galvenais likums, ir aktīvisti, kas tajā mēģina iedabūt vēl citus stulbumus - vēl lielākus par šo. Tāpēc arī tāda nostāja. Un varbūt pat - ļoti apdomīga. Labāk prasi Saeimas kancelējā, lai publisko datus - kas par šiem balsoja, kas balsoja pret un KAS IEROSINĀJA šo bulshitu!
Ņepoņil... Tas, ko es saprotu pēc viņas teikā, pēc būtības sanāk, ka: šie grozījumi ir TIK stulbi, ka nav enerģijas ar tiem ņemties. Labāk, lai šo absolūti nejēdzīgos noteikumus, kas ir tik stulbi, ka pat negribas Seilei domāt, pieņem un... māca bērnus?.. Vai es vienīgais saskatu absurdu?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.