Lietotājvārds
Parole
VNK skolotāj! Atšķirība starp Jupīteru un vērsi vien tāda, ka vērsis to portfeli kārto viens pats, bet standarta apstiprināšanā savu roku visnotaļ vēlīgi pieliek daudzi Jupīteri. Redz, kur tas suns aprakts!
vnk skolotāja 13.08.2014. 11:39:52
Pirms nepilnas nedēļas IZM ministrijas ierēdņi Latvijas Radio 1 pēcpusdienas raidījumā taisnojās, kā Latvijā iespējama situācija, kad no 1.jūnija dzīvojām bez standarta. Interesanti, kas notiktu, ja mēs, skolotāji, savu obligāto dokumentāciju arī sakārtotu ar pusotra mēneša kavēšanos?! Iedomāsimies situāciju - kāda kolēģe vai kolēģis vēlas pretendēt uz augstāku kategoriju un portfolio iesniedz mēnesi vēlāk. "Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim".
Man šķiet, ka skolām patiešām arī vajag dot lielāku pašnoteikšanās iespēju, kaut izvēlēties mācību priekšmetus pie noteikta virziena. Protams, tas neskat gadījumus, ja vēlas izvairīties no latviešu valodas mācīšanas.
Vismaz mazi solīši prom no maigās varas.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.