Lietotājvārds
Parole
Paši tādu valdību esam ievēlējuši! Acīmredzot ir viela pārdomām.
Lūgt jau var, bet Straujuma teiks-nē! Nesen viņa jau arī pati Šo-to solīja!! Kungiem šķiet, ka vēlēšanas vēl aiz trejdeviņiem kalniem!!! Uz solījumiem vairs neķersimies, mēģināsim pieķerties rezultātam!!!!
Jā, ar tām rezervēm tā jocīgi! Aiziet savu algu ievērojamā (puse no daudzu pedagogu mēnešalgas) paaugstināšanā, jo pieņemts likums, ka to var darīt, ja ceļas vidējā alga. Par labi padarītu darbiņu taču pienākas laba piešprice.
Šogad jau arī solīja. 8 gadus atpakaļ pie nogriešanas arī solīja pakāpeniski atgriezties pirmskrīzes stāvoklī, tai beidzoties. Solīja arī plānveidīgu algas pieaugumu! Solīja! Solīja! un vēl joprojām sola! Bet samazināja! Samazina! Un samazinās! Samazinās, nolikvidēs un tam vajadzīgi miljoni- nu jā, tiem samazināšanas perētājiem taču labi jāsamaksā!
LIZDA var piekrist šādam nosacījumam tikai, ja ir runa - par 9 miljoni + jauns modelis = kas NAV piedāvātais...
mamma to A.M un xbnxxk 30.10.2015. 16:30:10
Godātais A.M - Dikti sāk apnikt tie copy paste teksti jau trešo mēnesi pēc kārtas. Slogan. Tukšs. ; xbnxxk = ??? vai Jūs saprotat, par ko vispār ir runa? Palasiet tekstu par datiem... un atveriet vid.lv algu kalkulatoru, lai tas Jūsu cietā aprēķinātu, ka 52% skolotāju saņem no 306- 589 EUR (uz rokas)... bet vēl 13% - zem 306 EUR.. TAS IR NORMĀLI?! p.s. skolotāji iegūst izglītību vismaz 6 gadu garumā, nemaz nerēķinot ikgadējos kvalifikācijas celšanas obligātos kursus, kur liela daāl ir spiest tos apmaksāt par saviem līdzekļiem!!
Lūgt vēl nenozīmē dabūt! Vēl ticam?ES vairs nē.
Un miljonus vajag, lai samazinātu algas:]
Lai izvairītos no streika nekavējoties ar 1.nov. paceļam visiem algu līdz vidējai Valstī !
Man ir tikai viens jautajums, kas sanjem naudu par to, lai likvidetu taa saucamo izglitibas siteemu kopaa ar it kaa veseliibas aizsardziibas siteemu?
Vismaz kaut kas. ĻOTI LABI!!!
Gandrīz pusei jeb 44% pedagogu Latvijā alga svārstās no 420 līdz 760 eiro mēnesī, savukārt 13% saņem mazāk par 420 eiro. Plānots izlīdzināt tā, lai visiem būtu apm. 700 eiro pirms nodoklļu nomaksas. Vienkāra ametemātika. KĀPĒC VAJAG PAPILDUS 9 MILJ.
Tiek runāts par to, ka vajadzēs par 15 proc. mazāk skolotāju, algu apmērs lielākaji daļai saruks, bet papildus vajag 9 miljonus!
Kāds bezprāts - problēmas apzināta nerisināšana uz skolotāju rēķina, kurš iegūs?????????????? (VALDĪBA), kurš zaudēs??????????????? (VISI SKOLOTĀJI_KATRS NO MUMS)!!!!!!!!!!!!!!!! ("Nodzītus zirgus nošauj...")NESAGRAUJIET SISTĒMU (NEPIEŅEMIET BRĀĶI), NEĻAUJIET TO DARĪT BEZATBILDĪGI. PARŪPĒJIETIES PAR VISIEM SKOLOTĀJIEM - ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Skatījos Seiles interviju "Rīta panorāmā". Pārsteidza ministres teiktais par skolotāju, kurš saņem 2300eiro mēnesī - darba nedēļa 100 stundas, t.i. 20 stundas katru darbdienu.
Pedagogu algas palielināt nevajag! Ja viņiem nepietiek naudas, tad lai saņem augstāku kvalifikāciju.
9 miljoni....bet vislaik bija runa, ka vajagot 10 miljonus!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.