Lietotājvārds
Parole
Protams, ka skolotājiem algu pielikuma nebūs, varbūt kādreiz...kaut kad pēc n...tiem gadiem! Un mēs ticam. Muļķi! Izglītotie muļķi! Kad beidzot pratīsim sevi cienīt un cīnīties par savām tiesībām? Ārzemēs to prot pat lauksaimnieki un ogļrači, šoferi un citi mazizglītoti profesiju pārstāvji. Bet mēs...neprotam. Vergu dvēseles! Citādi to nenosaukt! Arī es piederu šai izglītoto armijai, diemžēl...
Pārceļam mācību procesu 07.03.2016. 15:24:55
Pārceļam mācību procesu valsts izglītības iestādēs uz 2017.gadu vai vēlāk - uz laiku, kad atradīsies naudiņa! Līdz tam - gluži kā dakterīši - atveram privātprakses! Atvainojos, - privātskolas!
suņi krīt uz kauliem 06.03.2016. 20:38:07
Sola tak katru gadu! Aizpērn! Pērn! Straujuma jau naudiņu iezīmēja.... algām!
Turpinām ļaut sevi muļķot ,sevi pazemot, izmantot. Necieņa vairāk nekas!.Skolotājam ar augstāko izglītību 420 uz papīra- ņirgāšanās! Naudas skolotājiem nekad nav bijis un arī nebūs. Jāstreiko.
vairāk nebūs, jo mums pašiem nepietiek
Ministriem tādu algu, kāda ir skolotāju alga. Sev algas paaugstināja, pelna 3000, bet citim jāknapinās.
Protams, ka citu arī nevarēja gaidīt..... Nav finansējuma,protams,ka pedagogu algām... Galvenais,ka valsts ierēdņiem algu paaugstinājumam ir līdzekļi.
Vnk ir apriebies...
Hihihi, hahaha... un atkal pedagogiem pasolīja kaut ko uz nezināmu nākotni. Kā vienmēr no septembra uz janvāri, no janvāra uz septembri, no septembra uz janvāri, no janvāra uz sept.... no viena semestra uz otru, no viena mācību gada uz citu.... un tie lētticīgie auni, kas sevi lepni dēvē par inteliģenci joprojām šiem solījumiem svēti tic un turpina nelokāmā pacietībā, ietiepībā un spītībā gaidīt ar lielo maisu kad pūcei aste uzziedēs... gadu, gadiem... un arī turpmāk nekad šis burvju loks tā arī netiks pārtraukts... jo dzīvojam taču pasakā un mūžīgā veiksmes stāstā kur tukši solījumi joprojām pārsteidzoši strādā... un vispār - kādēļ gan nesolīt, ja ir ļoti liels inteliģentu un izglītotu cilvēku īpatsvars, kas joprojām notic jebkurām blēņām ko tiem atkal un atkal stāsta un joprojām cer, gaida un nekādi neizrāda savu vilšanos un neprotestē (dažu stundu plakātiņu pavicināšana un "bēdu manu lielu bēdu" pabļaustīša vai pāris stundu streiks ar jau zināmu piekāpšanās taktikas rezultātu un stingri nospraustu streika beigu laiku tās pašas dienas pēcpusdienā jau nav nekādi vērā ņemami protesti).
Ak skolotājiem nebūs? 04.03.2016. 17:50:23
nu ja, kurš no skolotājiem gan ko citu ir gaidījis un pa daudzajiem gadiem un gadu desmitiem sagaidījis? - vienmēr viena un tā pati atbilde! . . . . Bet visiem IZM papildu līdzekļi algām būs! Un 5x lielākām kā skolotājiem! Un prēmijām būs! Un visādām komisijām, apakš komisijām, apakš-apakš komisijām, darba grupām, plānošanas grupām, pētījumiem par pētījumu pētījumiem - tiem arī būs!
skolotajiem no lietuvas 04.03.2016. 16:00:52
Jys esat mikstpedinji!
Mūsu valstī strādā tikai skolotāji ??? Kādas algas ir citās nozarēs? Ar kādu attieksmi strādā? Uz skolu nāk ap 9.00 un 15.00 jau skraida pa veikaliem... Konsultāciju stundas tikai par naudu utt. 2 mēneši atvaļimnājums. Mācību plānus var paspēt sagatavot pa 1 mēnesi, kad nav atvaļinājums+ skolēnu brīvlaiki mācību gada laikā. Skolotājiem uz rokas nav ga mazās algas. Atvaļinājuma laikā vēl haltūrē pa nometnēm....
Ha! Līdzīgus tekstus par to, ka naudas skolotāju algām nav, mēs lasām katru gadu. Un solījumi, ak vai! Neviens jau neko labu negaidīja, bet šī gan ir klaja ņirgāšanās. Vēl jau nu vajag pastiept garumā to padarīšanu ar modeļiem, jo kur tad milzīgās algas ņems papulisti un papulistes.
Ja vien MĒS VISI (gan lielo un nodrošināto, gan mazo un pusizjukušo skolu skolotāji) būtu ar tik stingru mugurkaulu kā leiši, ja vien MĒS VISI būtu ar mieru paciesties nabagmaizē 1 mēnesi, tajā streikojot un neko nesaņemot, nauda atrastos gan, tāpat kā tā momentā atrodas gan deputātu un valdības algu pielikumiem, gan Liepājas Metalurgam, gan iepriekš bandai, vai, piedodiet, bankai Parex un citām tamlīdzīgām lietām, Bet, raugi, leiši domā ilgtermiņā un sīksti - šodien pacietīšos, pēc tam taču atgūšos, jo būšu savu izcīnījis. Latviešu skolotāji vienmēr bijuši vienoti pazemīgā lūgšanā, bet ne drošā cīņā.
Bez vār-di-em!!!! O-bal-ģeķ!!!!
nu? SKOLOTĀJI? CIK VĒL GADU DESMITUS GAIDĪSIET un ļausiet sev uz galvas kakāt? Acīmredzami jau šos 20 gadus visiem ir nospļauties par Jums, bet nē - viņiem klaji uz galvas uzd****, bet viņi "inteiģenti paklusē".... idiotisms.
uz ko juus cereejaat?
1.modelis- nav naudas, 2.modelis - nav naudz 3. modelis komisija- iztērēti līdzeļi -nav naudas, Seiles modelis - nav naudas, Batņas modelis -šogad nebūs naudas. šadurska modelis - tik daudz nevar - nav naudas, mīļie cilvēki, modeles un modeļi, kur neder vai nav naudas piepelnās par prostitūtām un žigolo.
Ar to vajadzēja sākt, vai būs ? Nebūs, bet kurš to nezināja? Vai IZm ? Esam kur esam
Tad kāda velna pēc te tā pārgudrā spriešana par nez kādiem algu modeļiem? Tam dos tik, tam tik, tam neko, kā bērnu skaitāmpantiņā! Tagad vēl patracina ar skolu slēgšanu un gan jau izdomās vēl kaut ko, lai salaistu pašus skolotājus matos, kam pienākas vairāk, kam mazāk. Rezultātā viss paliks pa vecam.
Kārlis XII 04.03.2016. 09:41:16
BEZTERMIŅA STREIKS!!! Un tūlīt, negaidot mācību gada beigas.
Rupji sakot, kārtējā dirš*na, pārceļam uz nākošo gadu (2017.g.) tad radīsies papildus līdzekļi lai viss tiktu 100% sakārtots. 2017.g. teiks to pašu tikai gads mainīsies, šoreiz pārceļam uz 2018.g. jo nevar atrast papildus līdzekļus.. utt...
O! Ir jādomā par algu palielināšanas grafiku? Ko neteiksi, Kārli?
Vai tiešām kāds ticēja kam vairāk....?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.