Lietotājvārds
Parole
mmmmmmmmmmm 26.06.2015. 18:03:40
Piedošanu,bet bezdarbu Latvijā nav ko risināt jauniešu vidū,jo to nemaz šeit vairs nav,palikuši tikai pensionāri!
Manuprāt, viens no bezdarba iemesliem ir tas, ka tehnoloģijas izkonkurē cilvēkus. Līdz ar to visiem darba nepietiek. Valstij bija izdevīgi palielināt pensijas vecumu, lai pēc iespējas ilgāk vecā paaudze paliktu darbā un nevajadzētu maksāt pensiju. Arī tad, kad šis vecums pienāk, vecie turpina strādāt, jo dzīvot ar to pensiju nav iespējams. Līdz ar to jaunajiem arvien bezcerīgāk konkurēt, jo, protams, nav un nevar būt pārāki ne par tehnoloģijām, ne par pieredzējušiem darbiniekiem. Jauniešiem pensija nav jāmaksā, tāpēc valstij izdevīgāk, ka bez darba sēž jaunie, gan jau vecāki badā nomirt neļaus. Visi kritizē, cik jaunie neprasmīgi un slikti sagatavoti, bet varbūt der atcerēties sevi viņu vecumā. Arī jau nekādi "spečuki" uzreiz nebija. Vēl tagad atceramies trakos brāķu laikus, vēl tagad dzīvojam padomju laiku mājās, kur nav neviena taisna leņķa.
Mam skiet,ka tagad pedagogiem ir loti viegli stradat,jo prasibas ir niecigas.Ja ir kaut kada problema darba ar berniem,tad sut tos pie dazadiem specialistiem (pasiem pat nemeginot risinat so problemu).Man ir ar ko salidzinat gan tad,kad es pati gaju skola,gan tad,kad mana meita gaja skola,gan tagad,kad mans mazdels iet skola.
Normāls darba devējs nav bezatbildīgs darba devējs. Viņam jādomā ne tikai par sevi, bet aŗi par to, kā palīdzēt savai valstij. Tas nozīmē - palīdzēt risināt bezdarba problēmu. Dievs viņam ir devis iespēju būt par darba DEVĒJU, tas nozīmē arī atbildību. Nespļauj dievam acīs.
Jauniešu bezdarbs - normāla parādība sagrautajā izglītības sistēmā. Kurš darba devējs vēlas ņemties ar švaku ,,produktu"?
Piekasīgais 25.06.2015. 10:36:39
Tā vis nav. Pirms diviem gadsimtiem problēma bija pretēja - nevis jauniešu bezdarbs, bet jauniešu, bērnu pārlieku liela nostrādināšana.
:))) Daudz kas izdarīts pa vairākiem gadsimtiem, vai ne? :) Man liekas jauniešu bezdarbs ir problēma jau gadsimtiem ilgi, taču nekas nav iesākts tā labā, nekas jauns jau nav izgudrots.
Es arī labprāt savāktos ar draugiem dzīvoklī, sešas stundas spriedelētu par nodokļu maksātāju naudu, un izspriestu, ka ir nepieciešams sākt domāt par bezdarba problēmu pasaulē.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.