Lietotājvārds
Parole
Liela daļa vēl būs jāatmaksā- un no mūsu nodoklīšiem. Tātad naudiņu vēl piemetīsim tie nedaudzie nodoklīšu maksātāji. Nodokļu iekasēšanu valstī jau vispār vairs neapspriež!
aro komentāriem 11.09- 21.25. 22.12.2014. 21:56:26
Ko mēs savā vidū strīdamies. Vaina citur. Jāmeklē šķirba-kur??!! Mēs pat nestrīdējamies, bet grupu darbu darījām. Tā tagad esot pieņemts, bet es viņam nepiekrītu. Es, nu nē........... . Bet bijāt labi domu draugi. LV vēl palikuši. Varbūt tiksimies kādās ārzemēs, tikai kopīgi strādājot. Atvainojos, bet tā nu gan nav ņirgāšanās Cieņu.
Kādas kategorijas. Es no savas 4. atteikšos, ja tik taisnība būtu. Tagad tām kategorijām vajaga - 0 SĀKUMU.
No kā tad īsti veidojas tas ES budžets, ja ne no kopīgajām iemaksām, ko dala ES ierēdņi.
mēs izvēlējāmies BŪT ES 22.12.2014. 11:13:26
Kamēr vien Latvija raudzīsies uz šādās kateogrijā - mēs (nabagi, abižotie) un viņi - (bagātā, varenā ES) =, tikmēr labklājības arī nebūs. Mēs esam daļa no Eiropas, mēs ne ar ko neesam sliktāki vai abižoti. Mums dod - mēs dodas. Viss. Parakstījāmies, ka piedalāmies ES, tad arī darām to, izjūtam sevi kā daļu no Savienības, nevis tikai mēģinam noraust labāko.
ES pietiekami daudz ir slaukusi arī mūs! Latvija jau kā dzimtcilvēks sāk izturēties ES priekšā!! Ja reiz mums dod naudu, ko tērēt savai attīstībai, tad pilnībā piekrītu tiem, kuri par katru cenu cenšas šos līdzekļus apgūt/iegūt! Kaut vai ne pārāk izdevīgi, bet kaut kas mums arī sev ir jāļauj saņemt, ne tikai jārāpo uz ceļiem un jācenšas izpatikt ES!
Piekrītu! Pie mums (bet tā arī ir citur, manuprāt, nē?), ka tikai iztērēt ES naudu! vienagla kā, cik izdevīgi un tālredzīgi, galvenais - ka tikai nelaist sev gar degunu... Tā gan biznesā, gan izglītībā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.