Lietotājvārds
Parole
Viens sakaitījis skolā 70 bērnus un 50 skolotājus! Kurā skolā? Mērķis: pieliet eļļu?
Jaunie negrib nākt uz skolām un ja arī atnāk tad strādāt nu ne tik, ar padomijas apzinīgajiem skolotājiem salīdzināt nevar. Tagad moderni datori, modernas tāfeles, bet nekas nav labāks izdomāts par parastu krīta gabalu un tāfeli. Vai agrāk mēs dumjāki bijām?
ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Jau Bērziņa laikā tika sacīts, ka ministrijās ierēdņi jāsamazina par 50%, jo neveic savas funkcijas, augsta nekompetence. Koķe un priekšgājēji grāba visu , ko var ieraudzīt citās valstīs, lūk arī rezultāts!Nozari ir jāvada profesionāļiem, kas piedāvā reālu tālākattīstības plānu, piesaistot klāt finansējumu! Gadiem visu tikai apmuļlā, nekā konkrēta ne vienā nozarē un vēl domā, ka tie, kas aizbrauc brauks atpakaļ! Ne jau visi ir "aitas".
Kāpēc tad vajadzīga ministrija, kas neko nevar izdarīt? Jebšu - dariet savu izglītošanas darbu, bet nemaisieties politikas prostitūcijā!
Nu, kā var nesolīt?!!!
ministrs neko nevar atrisināt - seile saka. Kā tad tā? Kāpēc ielīdi tur, kur tu neko nevari celt? Ej projām, laukos noderēsi kartupeļus rakt taču vajag arī ! Tas smīns viņas sejā parāda kaut kādu nekompetenci un muļķību
Tikai presingot! Amorāla, sadistiska rīcība. Vispirms pret bērniem, pēc tam pret skolotājiem . Sēdini viņus ragaviņās, sēdini. Tevi vajag izšūpot ne tikai no ministrijas, bet no Latvijas, atpakaļ pie Sorosa. Neesi te vajadzīga. Pat sākumskolai nederīga. Nogaidījusi īsto brīdi, lai iekostu. Naudu sagrabināsi, bet dalīt kam nebūs. Ar sašutumu ir par maz. Kāds ir dāmu vidējais vecums tavā aplokā? Mest ārā. Izēd izglītību no iekšīenes. Vispār nezina, kas ir izglītība. Muldēšana gan ir. Kā mums nav paveicies!!!
Palagvārds 23.09.2015. 17:28:48
Vienotības taktika ir ietaupīt uz visu, kas nav vajadzīgs tās politikai, turklāt valstij no izglītotiem cilvēkiem tikai vienas galvassāpes un prasības. Labāk taču, ja tie lasa zemenes kaut kur ārvalstīs, vai strādā benzīntankos, mazāk apjautīs, kā dzīvo patiesībā. Un, kā zināms, arābu iebraucēju vidū būšot vieni vienīgi ārsti, inženieri un komponisti, to bērniem (un to būs daudz) skolas naudu dāsni piešķirs ES.
Ja samazinās skolēnu skaits ,kāpēc netiek samazināta skolu administrācija? Par RD IKSD un IZM darbinieku skaitu labāk pat nedomāt. Kad mācījos Universitātē, mums skaidroja, ka Latvijā ir viens ierēdnis uz 3000 izglītojamiem, bet tad skolēnu bija vairāk kā 350000, neticu, ka administratīvais aparāts samazinājies proporcionāli skolēnu skaita samazinājumam (šobrīd ap 212000 uz papīra, ieskaitot aizbraukušos, kas vēl skaitās).
Seile ar saviem ierēdņiem tikai stiepj gumiju. Straujumas attieksme ir nekaunīga un ciniska. Citi ministri vadās pēc principa "Ne mana cūka, ne mana druva".Skolotāji naivi tic, ka bezpalīdzīgā arodbiedrība ne tikai pamodīsies, bet arī piecelsies. [Tā gadās. Latvijā. Nākamās vēlēšanas vēl aiz kalniem.]
Zandera raidījumā TV24 "Kur tas suns aprakts" dalībnieki precīzi raksturoja ministri M.Seili - kā ministra vietniece viņa būtu izcila, bet kā ministre ... Skumji, ka neviens viņu "neņem galvā". Protams, Ķīļa apgalvojums (kas nevienam nepatika), ka vispirms jāsaskaita skolēni un skolotāji, jāprecizē cik "mirušās dvēseles" ir skolēnu sarakstos, cik ir strādājošo skolotāju-pensionāru un cik jaunu skolotāju katrā mācību priekšmetā ir nepieciešam, ir aktuāls vēl šobrīd. Ja slēgs mazās skolas, daudzi ciemati izmirs, jaunās ģimenes brauks prom. Bet uzturēt 70 skolēnu skolu ar 50 pedagogiem un direktori ar 3 vietniekiem arī ir neloģiski. Atbalstu ieceri samazināt skolu administratīvo aparātu - viena vietniece uz 200 bērniem.
Mārīt, turies! Pedagogi tevi nevaino. Bet streiks notiks, ja turpinās ņirgāties par skolotājiem.
Iztēlojos, kā sēdē pārējie deputāti tikai pasmejas vai nožāvājas. Neviens viņu neņem par pilnu, jo nav spēcīgas aizmugures - to, lūk, nozīmē būt bezpartejiskam un introvertam.
Man no tiesas žēl Seiles. Atbildība jau viņai, ja notiks streiks. Bet, kā lai nenotiek, ja algas nepalielina un pedagogu prasības paslauka zem tepiķa?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.