Lietotājvārds
Parole
Es skolēns:D 12.09.2014. 00:24:09
Jadod kabatas nauda 2 eiro pietiks visiei nedelai mums skola bucina maksa 30 centi
skolens.6 klase. 11.09.2014. 21:15:44
manai mammai nav dauzd naudas vina katru dienu dod 1 euro kaut vai skola letakais ir 50 centi bulcinai 1!!! Skolas vajadzetu samazinat cenas!!
Mana iet otrajā klasē un kabatas naudu nedodu,jo tiešām tie našķi ,kas ir skolā nav vajadzīgi.Bet līdzi iedodu dzeramu jogurtu,kādus cepumus vai ceptu maizīti.Un viņa pat vairs neprasa kabatas naudu,jo šī lieta ir bara instinkts.Mums blakus mājai ir veikals,kur viņa var aiziet un nopirkt našķīti,ja ir padarīti pienākumi,kurus es lieku izdarīt,jo nauda ir jānopelna :)
Vai tomēr nav atšķirība - nauda pusdienām un kabatas nauda? Manā saprašanā nauda pusdienām ir obligāta, un vecāki, noskaidrojot, ko var iegādāties skolas ēdnīcā, piešķir bērnam naudu pusdienām. Kabatas nauda ir pavisam kas cits - tieši tā, to var iztērēt gan saldumiem, gan arī sakrāt kam lielākam. Lai nav tā, ka vecāki domā, ka bērns normāli ēd pusdienas, bet bērns neēd vispār, bet krāj kaut kam lielākam. :-(
manam bērnam ar pusdienām nepietiek viņam vajag kabatas naudu vismaz 1eur
Maziem bērniem jāmāca, ka kabatas naudu var ne tikai izlietot saldajam batoņam, bet sakrāt konfekšu kastei, kuru pats pēc sirds patikas varēs izvēlēties. Vēlāk jau to "konfekšu kastes" apmēru var palielināt un palielināt.. lelle, velosipēds, mašīna... :)
Kabatas nauda jādod tieši tik daudz, lai bērnam vienmēr liktos, ka vajadzētu vēl. :)) Citādāk pieradīs, ka nauda "āug kokos", un pašam pēc tam nebūs motivācijas pelnīt...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.