Lietotājvārds
Parole
Krējums Saldais 01.10.2014. 08:57:13
Kamēr e-klase kaut kādas vienkāršas lietas būs par maksu - tas būs tikai naudiņas izpiešanas projekts. Ja e-klase grib palīdzēt - lūdzu visiem vienādi. Ja nē - kārtējais segregācijas instruments. Sorry, skarbi, bet no sirds.
Saprotot, ka aplikācija ir izstrādes stadijā un viss vēl priekšā: Trūkst rezultātu tabulas, tāpat jālien no telefona pilnajā lapā lai apskatītos. uz Nexus 4 telefona ne lietotāja vārdu ne paroli neiegaumē.
AHA! UN ZIRNEKLUS ARI PIE VIENAS REIZES ERTAK APSKATIT - TUVPLANA ! - mājas darbiem un skolas ikdienai. -UN ATKLATA VESTULE IZGLITIBAS UN ZINATNES MINISTREI - KAS NOTIKA PEC TAM , KAD NAKTI IERAUDZIJU ZIRNEKLI - G.H.- BAUMERTS - ALFONS TRICVAIDZINS - RIGA 1968 - MAMIN , NAC ATRI AR SLOTU - ZIRNEKLIS RAPO! - ZINAJU , KA VINA NECIES ZIRNEKLUS UN GRIB TOS NO DZIVOKLA IZMEST. -Е. Петросян, С. Чванов, Сценка "Старик Ваганыч". TheMYZONA TheMYZONA-BET -Latvija saviem klientiem nolēmusi piedāvāt iespēju lietot aplikāciju, - AK TU JUPIS ! ZIRNEKLIS IZSAUCA MANI ATBILDET UZ STUNDU. t.i., KAKTINAS JAUNKUNDZE - arī planšetdatoru lietotājiem.- ''PATEICOTIES ZIRNEKLIM'' , NIKNI NODOMAJU. UN , TA KA VISU LAIKU MAN TIKAI KAKTINAS JAUNKUNDZE VIEN BIJA PRATA , UZ ZIRNEKLA JAUTAJUMIEM ATBILDEJU STOMIDAMIES. -“Kad bērni sāk mācīties skolā, šķiet, arī vecāki to atkārto- LABS IESAKUMS - AR TO BLENUMAISU ERVINU , VAI NE , BRUNO ? - TIKMER ZENI SPELEJA FUTBOLU AR MEIJERA LAUKUMA PUISIEM.
Admin - es kā mamma 08.09.2014. 16:26:38
1. Stundu sarakstu laiki pilnajā versijā ir, ja, protams, skola tos ir ievadījusi. Arī aplikācijā ar laiku būs. 2. Mājas darbus ir iespējams apskatīt aplikācijā, taču atzīmes un kavējumi ir tikai ģimenes komplekta lietotājiem - tāpat, kā tas bijis līdz šim, ne tikai aplikācijā.
es kā mamma 08.09.2014. 15:37:49
1. kad būs aplikācijā stundu sarakstu laiki? 2.vai mājas darbus rādīs aplikācijā vai tikai atzīmes?
Admin - Liene 08.09.2014. 10:28:15
Būs pieejama! Mēs jau strādājam pie tā, diemžēl tas prasa nedaudz ilgāku laiku.
Vai aplikācija būs pieejama ar Windows Phone lietotājiem?
y
8 klases skolens 07.09.2014. 08:30:33
Kapēc e-klase.lv vispar kautkas ir pa maksu? Jo ne visi var izdot naudu par ģimenes komplektu! Ar ģimenes komplektu var redzēt atzīmju kopsavilkumus! bet ja kāds nevar atļauties tad viņam jamekle visas atzimes u jaskaita kopa? Tad vismaz uztaisiet ka var redzet atzimju kopsavilkumus lai skolens redz ko labot. Atvainojis par gramatikas kļūdām! 8 klases skolens
Saprotu lietas 06.09.2014. 20:18:00
Ceru ka driz bus Android 2.3 versija, un nebutu slikti ari Windows Phone, jo planoju pariet uz WP.
loti lbi
E-klase skolotājiem ir sarežģītāka, tāpēc to grūti ietilpināt telefona ekrānā. Taču mēs pie tā strādājam!
Labdien! Kad skolotājiem būs iespēja lietot e-klases aplikāciju telefonā? Domāju, ka tas atvieglotu arī mūsu darbu!
Kāpēc šī "aplikācija" ir pieejama tikai no Android 4.0.3? Vai tiešām bija grūti izveidot arī vēl diezgan populārajai, kaut gan vecajai, 2.3.x versijai?
nevar lejupieladet no vestules pieliktos failus.
Nē, noteikti nav :)
Nesen par uzlabojumu veikšanu tak gribēja, vai sodīja vienu džekiņu. Turklāt par uzlabojumiem bija priecīgi lietotāji un skolotāji. Tā kā neesmu šī pakalpojuma lietotājs, gribēju painteresēties - vai šie uzlabojumi nav tik tie paši par ko to džekiņu "pakārt" gribēja, jeb tas ir cits stāsts?
Pēc 1.1 update parole vēlaizvien netiek saglabāta. Tāpat būtu ieteikums nomainīt "Back" pogas funkcionalitāti no "iziet no aplikācijas" uz "iet uz iepriekšējo sadaļu" (manuprāt, diezgan kaitinoši). Jautājums arī kad tiks kautkas pievienots sadaļai "Settings" ?
Bet patiesībā ar šo aplikāciju nāk līdzi skolēnu izsekošanas funkcija, ar kuru viegli var izsekot skolēnus un tādejādi samazināt stundu neapmeklēšanas gadījumus par 600%! Pat vienkāršas atrunas par stundu kavēšanu vairs nedarbosies!
Prieks par progresu! Ar nepacietību gaidu, kad arī skolotājiem būs iespēja lietot e-klasi caur mobilo aplikāciju!
Un kad būs pieejama versija arī Windows Phoniem?
Nevaru pat atrast e-klases aplikāciju! Vismaz Play Store šīs aplikācijas nav...
Programmētājs 29.08.2014. 20:55:10
Paga paga. m.e-klase.lv pārlūkā ir tas pats? Tad jau vienīgais, ko dara Jūsu lietotne ir atver savā iekšpusē iebūvēto pārlūku?
Ir jau jauki, tik nokia simbiani atkal var iet ieskrieties!
Admin - Jānis 27.08.2014. 09:15:52
Strādājam pie tā, lai arī Windows īpašniekiem būtu pieejama aplikācija! :) Diemžēl tas prasa ilgāku laiku.
Kad būs e-klases aplikācija uz windows phone siatēmas?
uztaisiet tak lai katru reizi nav jalogojas ieksa , uztaisiet lai atceras personas kodu un paroli , jo loti kaitinosi katru reizi vadit ieksaa.
Baigi labi, tad beidzot..
Ja neizdodas uzinstalēt aplikāciju kādam "Android" telefonam, tad nepieciešams pārlūkā atvērt saiti m.e-klase.lv un saglabāt to uz ekrāna ar funkciju "Add shortcut to Home". Rezultāts būs tāds pats, kā lietojot aplikāciju! Strādājam pie tā, lai arī Windows īpašniekiem būtu pieejama aplikācija! :)
E-klase skolotājiem ir sarežģītāka, tāpēc to grūti ietilpināt telefona ekrānā. Taču mēs pie tā strādājam! :)
Man ir tāds jautājums. Vai jūs varētu to uzlikt ari uz ''Android Market''? Man vienkārši stāv Android 2.1 un es uz tā nevaru atrast E-klases aplikāciju!!!
Vajag arī priekš windows phone. ;)
cita aparāta lietotājs 23.08.2014. 22:24:47
A, kur priekš windows phone?
Gribēju ielādēt, bet manai androīda versijai šī lietotne NAV pieejama! Esmu nikna, jo jau kāds tiek nogrūzts izņēmumu kaudzītē! Vai un kad ir plānojams atjaunināt, lai arī mans Samsung Galaxy ACE varētu iegūt šo ilgi gaidīto lietotni?!?
skolotājai 21.08.2014. 10:33:56
Nē,par skolotājiem nav padomāts- laikam domā,ka visi skolotāji ir akmens laikmeta un viņiem nevajag tādas ekstras...
UN skolotājiem? Arī lietošanai paredzēta aplikācija???
Kāpēc nav padomāts par skolotājiem? Arī mēs vēlamies iet laikam līdzi... un man kā sporta skolotājai stadionā nav pieejams dators, taču ja varētu e-žurnālu lietot telefonā- tas būtu ļoti ērti.
jjjolaannttaa 20.08.2014. 19:44:03
Wow super
Paldies, būs ļoti ērti lietot!!!
--> Borisam 20.08.2014. 14:44:35
Apsveicu vārda dienā! Pilnībā piekrītu! Lai gan es tomēr dodu priekšroku pieslēgties no lielā datora.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.