Lietotājvārds
Parole
vai Tripāns ir bijis sporta skolotājs un Ineta? Vai viņi zina sporta stundas metodiku, apšaubāmi, savus sporta veidus jā, bet stundas metodiku - apšaubāmi.
saulesbērns 27.10.2015. 17:19:45
Valmierieši vīrs un sieva ir tiešām labi skolotāji. Divatā viens otru papildina. Subjektīvisms jau vienmēr pastāv. Tie, kuri pieteikti, parasti tie labākie, bet ļoti atšķirīgi. Grūti citreiz izvērtēt, jāmeklē visi plusi un mīnusi. Diemžēl ir arī "izvilktie" atsevišķus gadus
sportiņa skolotājs 26.10.2015. 20:25:27
Ja runa būtu par mūža labāko skolotāju ,tad noteikti tas būtu es. Par gada labāko, tad noteikti , tam jābūt jaunākam sporta skolotājam.
Meklē, kamēr vēl nav pārkvalificējušies par matemātikas skolotājiem, pēc pašas ministrijas ieteikuma.
Pārējo priekšmetu skolotāji: step it up! Tad jums ir jāizsaka priekšlikums! Turklāt... vai tiešām nav arī citiem priekšmeta skolotājiem gada tituli?
Kāpēc nemeklē, piemēram, labāko vēstures, mājturības vai vācu valodas skolotāju?
Divus gadus pēc kārtas balvu saņēma vienas skolas skolotāji, turklār vīrs ar sievu?? Neko sev. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.