Lietotājvārds
Parole
Sākumskolas skolotāja 27.08.2014. 15:01:06
Mani pilnībā apmierinātu diagnosticējošs darbs gada noslēgumā katrai klasei (latv. val., matemātikā, varbūt arī dabaszinībās, svešvalodā). Nedomāju, ka tas uzdzītu milzīgu stresu. Taču būtu iespēja salīdzināt reāli gan bērnu sagatavotību, skolotāju darbu u.c. Varbūt arī izkristalizētos viens otrs atzinums par labo darbu lielajās pilsētās un slikto darbu provincēs. Salīdzināšana būtu vienkārša, bet reāla, jo visi rakstītu vienu darbu. Tā varētu arī izsecināt, kur mums vājie posmi, pārrāvumi vai īsti nesaskaņojumi no klases uz klasi. Patreiz reizēm šķiet, ka pie visa vainīgi sākumskolas skolotāji, kas nav iemācījuši to, to un šito.
Nedaudz stulbi, bet ko darīt(._.")
9. klase, Jums nevis vispārīgajā, bet specializētajā jāmācās, vai vienkārši nevis vispārīgo, bet spec.diplomu. Nevar saukt par vispārīgo - šauri specializēto
eksāmenam jābūt
Par šo citātu: Tāpat VISC plāno ar jauno mācību gadu skolās iedzīvināt Latvijas valsts svētkus, atzīmējamās un atceres dienas un iesaistīt skolēnus nozīmīgu sabiedriskās un kultūras dzīves notikumu aktivitātēs. Iecerēs paredzēts īstenot pasākumus ģimenes, dzimtas, novada/pilsētas un valsts piederības stiprināšanai un patriotisma veicināšanai, radīt iespējas skolēniem aktīvi iesaistīties Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku procesā, tradīciju saglabāšanā un kultūrvēsturiskā mantojuma un kultūras vērtību apgūšanā Mīļais VISC jūs vismaz par vismaz 15-20 gadiem atpaliekat no skolu dzīves, sen jau klašu audzinātājiem ir šāda programma, katru gadu klašu audzinātāji stādot audzināšanas stundām ikgadējo plānu sen to visu paredz.
Es došos uz visiem iespējamajiem Raiņa atceres pasākumiem, tikai, lūūūūūūūūūdzu, nelieciet man kārtot obligāto eksāmenu fizikā vai ķīmijā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.