Lietotājvārds
Parole
Un lauku skolēniem? Sēdi savā sētā, jo līdz tuvākai civilizācijai gabaliņš ir, un ko- stāvēsi pie ciema bodes? Jā, mājās darbs jau ir, bet malka sakrāmēta, zeme uzarta, āboli salasīti, bet ko daudz var pasākt sākumskolas vecuma bērni, ja vieni sēž mājās.Radu arī nav lai uz kaut kurieni-citurieni aizsūtītu. Ne jau visiem mājās ir internets un skārienjūtīgie telefoni.Un mamma strādā sestd., svētd. ieskaitot(ja kāds nezin-ir tādi darbi valsts iestādēs)
Tur jau stāsts par ko citu. Es zinu, ka bērni muļķības nedarīs. Ja runa par problēmātiskiem jauniešiem , protams, tur jāuztraucas vairāk un jākontrolē, ko pa dienām dara.
Tomēr lietderīgāk brīvo laiku pavadīt jauniešu centros, tur ir garants, ka jaunieši muļķības nedarīs! Pa ielām staigājot, neko labu gan nevar gaidīt.
Nu nezinu, manus bērnus ar varu uz 'tādiem centriem neaidzīt. :) Pašiem savi draugi pagalmā un darīt arī vienmēr ir ko.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.