Lietotājvārds
Parole
Mēs taču zinām, ka ir ļoti daudz pedagogu, kas paši nevar latviski pateikt vairāk par 2-3 vienkāršiem nepaplašinātiem teikumiem. Varbūt Rīgā var, bet ārpus tās... Bēdīgi, bet ir vēl skolas, kur kabinetos ir lasāma informācija par Krievijā svinamām dienām (piemēram, Krievijas pasta darbinieku diena, Krievijas aviācijas diena,uc).
Ak, vai, un latvieši jau nu būtu tie, kuri pārlieku kontrolē un apspiež vai ne? :D Smiekli nāk. Mēs jau n`tos g adus ļaujam apsiest sevi, zemojamies. Tādēļ šādās situācijās nonākam.
Ne jau visās skolās tā ir. Ja uzticību neizrāda, tikai kontrolē, tad rodas pretreakcija, un ir vēl sliktāk.
Mhmh, IZM, redzam, taču, kas notiek krievu skolās!! Kā tas gadījums ar krievu skolotājas tīkošanu feisbukā, kurā parādīja savu nelojalitāti LV. Zinam, kas notiek tajās skolās, taču pieveram acis!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.