Lietotājvārds
Parole
Brīvlaika nedēļa nu reiz būtu tā, kad skolotājs varētu strādāt arī mājās, apmeklēt pasākumus, uz kuriem stundu laikā sirdsapziņa neļautu doties(programma! tematiski kalendārais plāns!). Ir taču IT laikmets, vai tiešām jāatrādās skolā? No skolotāja prasa radošumu - bet radošums nevar baroties no nekā. Skolotājs tiek plēsts pušu starp izglītības birokrātu prasībām un profesijas radošo būtību. Birokrāti pašreiz uzvar ar nospiedošu pārākumu. Also, atsēdēt laiku skolas sienās ir svarīgāk par reālu darbu.
ilgadējam pedagogam 14.03.2016. 17:42:08
Pārējie cilvēki arī strādā nevis atpūšas.Kas jums ir,ka visu laiku ņaudad,ka jūsu alga ir par mazu un brīvlaiks par mazu..Jūs domājat,ka pārējo cilvēki izņemot ministrus pelna vairāk? P.S. Ja jūs neapmierina skolotāja profesija,tad varbut nevajadzēja par to mācīties un iet strādāt?
ļoti forši, ka ir brīvlaiks
ilggadejs pedagogs 14.03.2016. 11:32:41
Valsts atnemusi skolotajam algu,tagad atnem ari brivlaiku.Ar ko tad skolotajs atskiras no apkopeja. Ja es butu direktors, brivaja nedela, neliktu skolotajiem nakt uz skolu. Psihologiskai atslodzei. Darba klimata nostabilizesanai.
Neba jau skolotājiem ir brīvlaiks! Tāpat jāstrādā un uz izglītības iestādi jānāk.
Paškritikai 14.03.2016. 09:44:35
Vismaz brīvlaika laikā arī skolotāji būs priecīgāki un nenīdīs visu pēc kārtas. Ierasts, ka ar pilnīgi visu neapmierināti un īdzīgi.
Ojā, ilgi pelnītā atpūta.... Ar nedēļu gan ir par maz.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.