Lietotājvārds
Parole
nu nē > Lelle 18.02.2015. 22:39:02
Tas tā kā būtu atgriešanās pie dzimtbūšanas (zemnieks piesaistīts konkrētai muižai) vai padomju laika mikrorajonu principiem? Brīvā sabiedrībā gan laikam vecākiem varētu būt kaut nelielas, tomēr tiesības izvēlēties. Un ne jau skolas "prestižums" ir vienīgais kritērijs. Kādam ērti bērnu ievest skolā pa ceļam uz savu darba vietu, kādam svarīgi, ka skolas tuvumā dzīvo vecmāmiņa, kas mazo pirmklasnieku pusdienlaikā var sagaidīt un pieskatīt līdz vecāku darba dienas beigām. Citam interesē skola ar mūzikas vai mākslas novirzienu. Vēl kādam atvasi gribas vest uz skolu, kurā pats mācījies.
Lellei 18.02.2015. 10:58 18.02.2015. 21:29:59
Nū, vispirms vajadzētu tomēr strādāt pie kvalitātes, jo tā ir samērā nevienmērīga.. Pamatīga diskriminācija iznāk: vieniem rajonā trāpās relatīvi labā skola, citiem sliktā, un ko tad, dzīvesvietu mainīt?
Tuvākā skola! Ķengaragā latviešiem izvēles nav, vai nu 25. vsk. kurā ir pārpildīta vai Lietuviešu skola. latvietim jāmeklē ārpus sava mikrorajona vai jāmācās krievu skolās. Un ko tad, kur likt to nabaga pirmklasnieku!!!
Kādas vēl garās rindas? Bērnu var pieteikt no 5 gadu vecuma jebkurā laikā - visiem 5 gadi vienā dienā nepaliek.
Varētu izveidot noteikumus līdzīgi kā ASV daudzviet - ja grib mācīties skolā, kas nav noteikā tuvākā mājām, tad jāmaksā.
Forši! Vairs nebūs klātienē jāgaida garās rindās!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.