Lietotājvārds
Parole
Nuja, nevarēs vairs haltūrēt divās, trīs skolās, būs jāstrādā kvalitatīvi vienā. Ak, nabaga Rīgas skolotāji! Laukos jau tas nedraud, varbūt pārnāciet uz laukiem?
Ar šausmām gaidām, vai jaunais projekts tiks pieņemts.Ja tas notiks un arodbiedrība projektu atbalstīs, tad lielākajai daļai pedagogu alga samazināsies par aptuveni 200 eiro!!!Kur tad ir tas solītais pielikums???
------> Zinim 25.09.2014. 18:40:20
Tad jau jūs esat lieli bagātnieki.;))) Mums, pēc IZM veiktā algu "paaugstinājuma", šī m.g. likme noteikta 384 eiro mēnesī (uz papīra!).
Veciem tankiem atrada 70 miljonus, skolotajiem nevar atrast 2, 5 , smiekligi
Beidzot 24.sept. uzzinam šī gada atalgojumu - 16 Eur/ dienā (uz rokas). Šķiet līdzīgi saņem laukstrādnieki.
un "jaunais modelis", kas tiek aprobēts, ir kartējais algu samazinājums!
Ak, paldies dievam, nav minēti politiķu gudrie solījumi, bet gan tikai izglītības pārstāvju sāpe! Kandidāti parasti tik runā un runā, un runā...! Jau apnicis viņos klausīties, bet tā vēl līdz 4.oktobrim...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.