Lietotājvārds
Parole
Nepieliks nevienam! Sanākot lielam vairumam 8 eirīšus pielikt! Kur paliek jau noņemtais!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamēr ko izstrādās, aizmirsīs, ka kādam vispār noņēmuši un iepriekšējās procedūras atkārtos! Streikot nevis par modeli, bet KONKURĒTSPĒJĪGU atalgojumu par 40 stundās izdarāmu slodzi! Streikot pret pazemojošo modeli! Kāpēc man nemitīgi jāceļ kvalitāte un "no sūda jāizspiež vasks". Sāksim strādāt tikpat "apzinīgi" kā SAEMA un IM! Ārsts mani pēc darbalaika nepieņem, pastā un bankā arī neapkalpo!
Nu, ja... kauns nav tā muldēt.... tas nekas, ka jums tagad pāris simtiņus noņemsim. Mēs tad vienosimies par to, ka jāvienojas izstrādāt algu palielināšanas grafiku. Tad vienosimies izstrādāt. Tad mēs gadus piecus grafiku izstrādāsim. Divus gadus aprobēsim un apspriedīsim. Tad sāksim pa piecītim likt klāt. Kazi, 30 gados zaudētos divus simtus kompensēsim. Zinām mēs šitos grafikus un solījumus - pag, palēnām, pacieties......debesīs labāki būs.©
Skaidrs, ka nestreikošu - par ko man streikot? Lai man samazina algu gandrīz uz pusi!? Nu, nē! Jau 2008. gadā samazināja par 50%, ok, krīze un tā, visiem grūti.... bet tagad? Veiksmes stāsts, viss notiek, darbu arī pieliks, bet algai pusi nost? Par ko!?
Nost jauno modeli. Tas melo, ka katrs skolotājs saņems konkurētspējīgu algu! Gluži otrādi! Par normālu, 40 stundās padarāmu darbu, atbilstošu atalgojumu.
Bet kur palika pagājušā un šajā gadā nogrieztā nauda??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaunais modelis ir vienkārši kretīnisks. Jau šogar Rīgā samazināts atalgojums,jo IZM ir tik tizla,ka nespēj un pat negrib piešķirt naudu pēc pašreiz esošā skolēnu skaita Rīgā.
Kur nu vēl vairāk samazināt algas pedagogiem?! jau tagad mēģinot sarunāt tikšanos ar dēla audzinātāju, tas nav iespējams, jo tam '' nabaga'' cilvēkam ir jāskrien no viena darbiņa uz otru, lai vismaz kaut cik cienīgus dzīves apstākļus sev nodrošinātu!! ! Pedagogi mūsu valstī ir kā nodzīti suņi!!!
LŪDZU NESAGRAUJIET SISTĒMU (NEPIEŅEMIET BRĀĶI), NEĻAUJIET TO DARĪT BEZATBILDĪGI. PARŪPĒJIETIES PAR VISIEM SKOLOTĀJIEM - ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.
Jaunais modelis jau novecojis! Gatavojam jaunu!
.. vēl viens rakstelis ar citu ievadu, bet pamatteikstu "copy paste" - kāds zina, kāpēc mums tas jālasa atkārtoti?
Šodien plkst. 21.15 ministres Mārītes Seiles intervija LTV1 raidījumā „1:1”;
Jaunais modelis nebūs izdevīgs - algas samazināsies! Vecais modelis - katram skolotājam vienā skolā dāžds likmes atalgojums. Kā tā var būt? Kāpēc skolotāji saņem tik dazādu summu (no 225 -600 un vairāk?) par likmi?
Atkal,,mapīšu meistari" uzdarbojas ar savām 10.pakāpēm???Vai tiešām domājat, ka jūsu darba kvalitāte kā tāda labāka par tiem, kas šīs mapītes ignorēja? Nu tad ejiet un ar papuveli bučojieties!
Rīgas skola 27.10.2015. 10:07:44
Nu neticu gan, ka Rīgas skolas iegūtu. Jau šogad zaudējām 150€ dēļ tā, ka skolēnu skaits palielinās, bet nauda seko jūnija skaitam. Nekur arī nav skaitļu, cik saņems par 4. un 5. pakāpi.
Runas vien. Kad pienāks laiks, lielie komentētāji neviens nestreikos, lieku galvu ķīlā.
STREIKU!!!
Nedrīkst ieviest jauno modeli. Ne esošā redakci'jā, ne kādā citā. Pilnīgi skaidrs, ka tas būs finansiāli neizdevīgi.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.