Lietotājvārds
Parole
Vai fakts, ka programma ir jauna, ir kritērijs pēc kā vērtēt kvalitāti? Mums Latvijā ir desmitiem sliktu piemēru par programmām ar cienīgu vēsturi. Jebkurā gadījumā, SSE Riga un RBS savā starpā ir lielākie konkurenti par Latvijas talantīgākajiem jauniešiem. Jūsu minētais RBK (Rīga Biznesa koledža) gan šeit nekādi nav iesaistīts.
...Kā kļūt par starptautiski konkurētspējīgu studentu? Esi starptautiski konkurētspējīgs vidusskolēns, izcelies vienaudžu vidū, sasniedz daudz, nokļūsti īstā augstskolā - tādā, kurai reklāmu DEAC monopollapā nevajag. Kaut SSE Riga. Neņem bakalaura grādu skolā, kurā tas ir tikai trešo gadu. Izsver, vai tie 20000€ (3 gadi RBK+1 gads NY Buffalo), ko tev prasītu bakalaura grāds RBK (ko pati skola atzīst par starptautiski ne pārāk plaši zināmu) ir to vērti. Pats galvenais - neļauj prastai reklāmai noteikt to, kas tevi padarīs konkurētspējīgu. -A.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.