Lietotājvārds
Parole
Piekrītu, Latvju texxxti arī labi, taču kas nu kuram tuvāks. Šo žurnālu tomēr var jebkurā brīdī palastīt savā telefonā, man tas patīk. Žurnāls vienmēr nebūs līdzi. Tāpat ļoti simpatizē tas, ka šis jaunais ir par ziedojumiem.. Neprasa piecīti kā RL.
Jauna telpa vienmēr ir patīkami, bet man ērtāks ir taustāms papīra formāts- "Latvju teksti"!
79451128593214780 01.06.2015. 12:32:20
78945555555555555
Nesaprotu, kas varētu būt tie 3 komentētāji, no kuriem man īkšķītis uz leju. Ko es tādu aplamu pateicu? To, ka ir Satori? To, ka tam jau ir sava auditorija? Un pajautāju, ar ko jaunais SANS atšķirsies...Dīvaini...
Piekrītu Imantam. Viena stila un tēmu mediji ir ļoti daudz. Sevišķi jau dzīvesstila.Taču tādi kā Sans un Satori (arī Rīgas laiks) Īpaši vajadzīgi, ja saturs ir labs. No otras puses - Latvija ir tik maza, latviski lasošu cilvēku - pavisam maz. Nav jau tik daudz cilvēku, kuri lasītu. uz tik mazu cilvēku skaitu nav vajadzīgs saražot tik daudz dažādu mediju, izklaides programmu utt. Tagad jau nedaudz aizplūdu, taču pašlaik vairāk runāju par dažādiem TV šoviem un jauniešu televīzijām, kurā ir pārprodukcija, un sanāk vienkārši nelietderīgi izniekot naudu.
Ullai ir savs argumens. It kā loģisks.Taču padomājiet divreiz. Ar ko atšķiras Privātā dzīve no kasjauns un Vakara Ziņām? Ar ko atšķiras Cosmopolitan no Shape? Ir jau nianses, bet būtība līdzīga. Redziet, bet pērk abus. Kā traki pērk. Šajā gadījumā ir tā, ka gan Satori, gan arī jaunais SANS ir tiešām kvalitatīvi un laba satura. Tādēļ man prieks, ka pastāv abi. Patiešām. Iepazinos ar Sans saturu, visu gan neizlasīju, taču man patiešām patika. Brīvās pēcpusdienās var lasīt.
Ar ko atšķirsies no Satori.lv? Tas jau iekarojis savu vietu pie zinātkāriem un inteliģentiem jauniešiem...
Žurnāla mērķauditorijai ir gan zināšanas, gan iespējas. :)) Pamācība jau arī ir klāt saitē.
Pieņemu, ka daudziem varētu būt grūtības ar formātu. Sarežģīti vai arī pat nav iespējas.
Gluži kā Rīgas laiks jauniešiem. Lieliski! Nu būs man vēl viens Top izdevums, līdzās VETO.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.