Lietotājvārds
Parole
Nevar elektroniski pieteikties jaunai e-kartei, jo ir kaut kādas sistēmas problēmas. Zvanīju Rīgas satiksmei un viņi apgalvoja to pašu, teica, ka šodien strādās, bet vēl jo projām nekas nestrādā.
Ir mainīta kārtība. Turpmāk jaunas skolēna e kartes izgatavos, ja skolēns uzsāk mācības 1., 5, un 10. klasē, kā arī tad, ja skolēns maina skolu, jo šī e karte vienlaikus ir arī skolēna apliecība, kas apliecina piederību attiecīgajai skolai.
Mēģināju pieteikt bērnu e-talonam gan vakar, gan šodien - pakalpojums nedarbojas...!!!!
Pirms komentē vajag izlasīt raksta tekstu!!! Maina tikai tiem, kam mainās sociālais statuss...
Kā var būt jāmaina kartes, ja tās parādījās tikai 2012. gadā un derīguma termiņš ir 5 gadi? Tātad pirmās būtu jāmaina tikai pēc 2 gadiem - 2017. gadā. Vienīgi var beigties termiņš ielādētajiem braucieniem, vismaz manā skolā katru gadu septembra sākumā nāk no RS un visu atjaunina.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.