Lietotājvārds
Parole
Astotais pasaules brīnums,,..
Tad jau būs bijis gan kas nepieklājīgs. :) :) Es īsti neticu tam, ko saki. Regulāri pamanu te heiteri, kuram vienmēr viss tiekot dzēsts. Tad jau arī izdzēstu tos komentārus. :):) Man nekad nekas nav ticis dzēsts. Rakstu bez rupjiem vārdiem, ievērojot pieklājības un morāles normas, nepievienojot linkus.
-- hehe Vairāki mani komentāri ir izdzēsti, lai gan tur nebija ne rupjību, ne citu nepiļaujamu izteikumu. Vien jautājums par šo organizāciju un Kramiņa talantiem.
:):):) Kādēļ tad tavs komentārs nav dzēsts? Es arī esmu pret. Nu, paskatīsmies! :)
fly me to the moon 19.02.2015. 22:24:43
Cik biedri ir tajā viņa vadītajā asociācijā? 19? Viņš pats sevi ir izvirzījis prezidenta amatam! Nonsenss!!
Te tiek dzēsti visi komentāri, kas ir PRET...!!!
2005.gada stradaja turisma agentura Kolumbs tipa ar personala atlasi. Intervija izvertas par tuksu plapu, daudz liekvardibas, izstastija firmas noslepumus, nelojals firmas vaibai. Izskatijas augstpratigs, lielijas ka macas doktorantura.Ja sadi cilveki kandide uz Prezidenta amatu, tad jabrauc prom no Latvijas. Kauns, man savu bernu prieksa! Vaira Vīķe Freiberga, lūdzu glabiet mūsu valsti!
Nē,nē,nē !!!!!!!!!!
es arī varu uzņemties prezidenta amatu - nekādas atbildības, bet visa ģīmene Latvijai uz kakla gadu gadiem.
Sarmīte Jēgere 19.02.2015. 11:01:13
Edgaram Kramiņam piemīt neizsīkstoša enerģija, milzīgas darba spējas, mērķtiecība, neatlaidība, augsts pienākuma un personiskās atbildības līmenis, drosme un radošums. Viņš ir no tiem cilvēkiem, kurš atrod izeju „bezizejas situācijā”. Viņš atrisina to, pie kam pozitīvi un daudz labākā, augstākā pakāpē, nekā tas bija situācijā, kurā šī bezizeja tika radīta. Tāpēc viņš savā darbībā ir ļoti ātrs, precīzs, konkrēts un nebaidās teikt patiesību acīs, atzīmējot tieši tās kļūdas, kuras ir tās būtiskākās un svarīgākās, lai atsevišķi jautājumi „izkustētos no vietas”. Viņš ir daudzpusīgs cilvēks gan mākslā, pedagoģijā, zinātnē, gan ļoti aktīvajā sabiedriskajā darbībā, kas arī apliecina viņa personības lielumu.
Anta Rudzīte 19.02.2015. 10:59:25
Latvijas Nacionālās Skolotāju savienības (LNSS) priekšsēdētājam, Dr. paed. Edgaram Kramiņam ir raksturīga valstiska domāšana. Viņš veic nozīmīgu darbu pedagoģiskās domas veidošanai izglītības politikā, īpašu uzmanību pievēršot tautas garīgajai dimensijai, kas būtiska līdzšinējo vērtību pārvērtēšanā un jaunu valstisku mērķu izvirzīšanā.
Gunārs Goba 19.02.2015. 10:04:34
Nedaudz pazīstot Edgaru secinu, ka viņš varētu būt viens no iespējamiem Prezidenta kandidātiem. Viņa runas stils, māka komunicēt un, teikšu, arī vadīt sarunu ir simpātiska un viegla.. Edgaram bez šaubā ir aktiera dotības. Jūtams, ka par sacīto viņš pārdzīvo un grib ieviest zināmas korektīvas. Prezidenta amatā būtu jāievēl vai nu ārsts, vai skolotājs vai dārznieks. Iespējams būtu jāatturas no baņķieriem (finansistiem) un juristiem (!?), kuri ir iemācījušies skaisti sastādīt dokumentus, kurus var dažādi skaidrot un grozīt pēc ,,naudas maisu" vēlmes. Mums(valstij) šajā jomā ir liela pieredze. Lai veicas skolotājam un kultūras darbiniekam Edgaram Kramiņam!
kurš prezidents ir spējis kaut ko ietekmēt,ko augša nolemj,tas arī būs.Gribētos jau kārtīgu vīru ar mugurkaulu,kuru negroza visi,kam nav slinkums.
Jadviga Štikāne 19.02.2015. 10:01:37
Kramiņa kungs! Profesionālajā izglītībā "cilpa JAU ir savilkusies!!!" Jums ir 100% taisnība, novērtējot mūsdienu skolu "optimizāciju" un ES naudas "prihvatizāciju"... S p i l g t ā k a i s pēdējā laika piemērs ir Rēzeknes tehnikuma direktores "izrēķināšanās" ar sava Centra konkurentu ( telpu un aprīkojuma ziņā ) Lūznavas tehnikumu...Pazīstot Jūs kā pedagogu un kā cilvēku-personību, es un Jūsu bijušie kolēģi, arī studenti, ļoooti gribētu redzēt Jūs valsts pirmās personas amatā!!!
Armands Kravalis 19.02.2015. 10:01:02
Šādai personībai jābūt par prezidentu. Visu sauc īstajos vārdos, nelokās visiem vējiem līdzi. Lieliska izglītība. Ļoti svarīgi, ka tautai māk paskaidrot un to arī dara. Viņš runā ar tautu, viņu tas uztrauc, viņš dara un darīs!
Tuvāk pie Sudrabas...
Sandra-skolasbiedrene 19.02.2015. 08:47:56
Lai Kramiņa kungam veicas.Vismaz viens solīds,izglītots cilvēks.
Šis kungs, nekad nav baidījies pateikt patiesību. Viņš nelocīsies katram vējam līdzi. Viņš pārzin situāciju valstī un tautā. Viņš skaidri sauc lietas īstajos vārdos, kā citi baidās darīt. Viņš var mainīt situāciju valstī, kur nabadzībā grimst liela daļa iedzīvotāju, bet ierēdņi tērē maksātāju naudu pa labi un kreisi, neko nepaskaidrojot un ne par ko neatbildot. Lielākais sods jau viņiem ir amata nomaiņa.
viela pārdomām 19.02.2015. 08:29:09
Tādi jau komentētāji ir. Skatās šovus un NEKO citu nezin. Kāda ir viņa izglītība? Zinātņu doktors ir šovu mākslā? Pēterburgā mācās atpalikušie? Kur jaunlatvieši, kuri ieguva izglītību šajā pilsētā? Droši sauciet. Rainis! Vai tāpēc kremļa aģents? Lēti noriet drosmīgu, godīgu un darošu personību ir vieglāk. Tad jau atkal varēs kunkstēt, ka prezidents kaut kāds ieliktenis ir izbīdīts un ATKAL neko nedara. Pašiem vajag darīt! Par Kramiņu!
beidziet cepties - MĒS (tauta) neko NEIZVĒLĒSIMIES! Pie "šprices" rietumiem pārdevusies kliķe viņu nelaidīs!
Es arī esmu skolotāja, bet neesmu nekādā veidā saistīta ar minēto organizāciju. Pat nezinu, ar ko tā nodarbojas. Tas ir kaut kāds šaurs savstarpēji pazīstamu cilvēku grupējums, kas "bīda" savas ambīcijas. Un neapvainojiet mani, kā arī daudzus citus skolotājus, runājot it kā visu vārdā!!! Vai šis cilvēks profesionālā līmenī pārzin ģeopolitiskos procesus? Kādas ir viņa valodu zināšanas, diplomāta prasmes? Ko tad viņš ir tik ievērojamu izdarījis valsts labā??? Šovu žūrijā sēdējis un tā kļuvis pazīstams plašākām proletariāta masām, kam šādi šovi ir augstākais mākslas "lidojums"!
Nekas nesanāks,pat ja grib,Āboltiņas mafija ko tādu nepieļaus.
Atbalstu.
Ja ir šāds kandidāts, atvainojiet...Jāsāk domāt - kurp skolotāju pasaule dodas. Ar TĀDU lokomotīvi...
- Olafam. Gints 18.02.2015. 15:25:50
Nav jau tikai alternatīva Bērziņš vai Zatlers! Tak Levits, Bondars, Kalniete - ir virkne arī sakarīgu kandidatūru!
Labāks jau būs par tiem ākstiem Zatleru un Bērziņu.
Otru tik neadekvātu publiko cilvēku būtu sameklēt.!! Tad jau labāk otro reizi gribu Bērziņu!!!
"Kā cilvēks vai politiķis" - jo mēs taču zinām, ka politķi nav cilvēki, vai ne?! :D :D
Beidziet. Varbūt viņš sevi pauž tā skaļu un šķiet iedomīgs, taču tā ir tikai ārējā čaula. Jo kur tad jūs to būtu tā novērojjuši un nosprieduši? Nu no šoviem tak, nekur jau citur! Lūk, un šoviem ir tāds formāts, viņam bija jābūt riebīgajam un iedomīgajam trenerim. Kā clvēks vai politiķis viņš ir / būtu pavisam citādāks! Jo galvenais tak ir saturs, un iekšēji viņš ir gudrs, analītisks, prātīgs.
Alnis - dusmīgajai 18.02.2015. 13:58:09
Ko nu streso. ;) Mums jau nemaz nav grābekļa, uz kura kāpt! Mēs neko tāpat neizvēlēsimies, jo atceramies, ka prezidentu neievēl tauta! Lai kā skolotāju savienība gribētu, lai Kramiņš ir prezidents, tas notiktu precīzi NEKAD. :) :)
Varbūt varam beidzot nekāpt uz grābekļa?Cik ilgi vēl būs jākaunas par valsts pirmajām amatpersonām? Atveram acis un saprotam-tas nav ne šovs, ne tirgošanās. Viņš pārstāvēs valsti un visus mūs.Mēs nedrīkstam sevi nemitīgi pazemot,bezpalīdzīgi vērojot dažu ambiciozu cilvēku izlēcienus vai politisku ielikteņu mazspēju.Mums ir jābūt šoreiz visstingrākajiem kritērijiem(arī tie var mūs pievilt, bet tādiem tomēr ir jābūt). Un jāievēl vismaz Egila Levita vai Sandras Kalnietes mēroga personība.
Jo tālāk, jo trakāk....
Viņš māk sarežģīti izteikties. :)
Cilvēks ,kas nemāk pieklājīgi izteikties!
Es pat nevarētu tekt, ka viņš ir skolotāju aizsāvis. Jā, ir galvenais skolotāju Savienībā, iespējams, kompetents nozarē, bet vai reāli skolotājiem palīdzētu? Neesmu pārliecināta.
Visai valstij nav vajadzīgs viens populistisks, nediplomātisks skolotāju aizstāvis.
Beidziet. Viņš ir 1:1 Kaimiņš. Varētu būt vienā komandā, tikai tas nekad nenotiktu, jo abi šķiet maksimāli iedomīgi.
Kā vakar komentēja 18.02.2015. 12:36:55
Vakar bija intervija ar Kramiņu, un viena sieviete komentēja. Es varu tikai piekrist: "Nu- tā neko! Katrā ziņā zemē metams gan nav! Reāls. Domājošs. Vispusīgs. Zinošs. Ar mugurkaulu. Tik- vai tādus nenoēd?"
Aitu baram jauns teķis
ŪŪūūūn šovs var sākties! *bdm-csss*

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.