Lietotājvārds
Parole
Piedodiet, bet man nav skaidrs vai RPIVA notiks likvidācija vai reorganizācija- tie ir ļoti atšķirīgi procesi.
Skolnieciņš 18.02.2017. 18:43:29
Ka tik reformēt! Vajag ar nabadzību cīnīties un demogrāfiju celt, lai varētu izdzīvot... Nevajag cīnīties ar demogrāfiskās bedres sekām, vajag novērst cēloņus! Cieņā, Skolnieciņš © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
obligātais balsojums 16.02.2017. 12:43:07
LTV1 diskusijā Šadurskis skaidri pateica - rektoru padomes nostājai-ieteikumam ir tikai informatīvs raksturs, arī negatīva-noraidoša vērtējuma gadījumā IZM ierēdņu sagatavotos dokumentus virzīs Saeimai apstiprināšanai. Rektoru-pasniedzēju-studentu attieksme varētu ietekmēt deputātu prātus un balsojuma rezultātus, ja balsojuma rezultāti iepriekš netiktu saskaņoti koalīcijas padomē, Saeimas bufetē u.tml.
Saprāts @par skolu 16.02.2017. 09:41:19
Kamēr valsts būs galīgā tintē, naudas nebūs vispār, ne pensiju, ne labklājības tieši tadēļ, ka visiem visa žēl un neviens nepieņem sāpīgus lēmumus, kas ir tik nepieciešami izaugsmei... arī tad būsiet pret visām pārmaiņām?
Kas tad pārējīem, domāju, ka RPIVA studentiem un mācībspēkiem viedokļi gan nedalās... :( Žēl viņu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.