Lietotājvārds
Parole
Kārtējais projekts, kārtējā peļņa, kārtējā tautas apmuļķošana.
Ja nebūtu notrallināta naudiņa, nebūtu JĀLIELĀS, ka aizņemsies tik cēlam mērķim. Bet nu protams, lai tik bērniem labi. Pārējie kautkā piecietīs, pastaigās biežāk ar kājām.
Смех сквозь слезы!
Aprīl! Aprīl! Labs joks!
Vēl jau neviens nedomā par skolotāja darba vietas iekārtošanu, ja jau skolotājam tagad būs jāstrādā darbā un nevis mājās! vo.... būs jautri, jo ne jau katram cilvēkam ir savs darba galds pie kā strādāt!?
Ieguldījums bērnos un izglītībā liecina par pareizu prioritāšu apzināšanos. Kredīts ir slidena padarīšana, cerams ir plāns. LAI IZDODAS!!!
Krievu skolas jau tā ir (pār)labiekārtotas. Latviešu skolas gan kā miskastes, piem., R41.vsk.
Olga no Pārdaugavas skolas 01.04.2015. 12:33:15
Paši būs pasūtītāji, paši remontēs, paši pieņems darbu. Burovs ar Ameriku sajūsmā berzē rokas! Skolotāji plēš matus
Nesapratu komentāru pēc būtības .... Vai Rīgas domes ļaudīm būtu JĀPABRAUKĀ PA LAUKU SKOLĀM??? Vai Rīgas apsaimniekotājiem būtu tā "trubas" jāmaina un "eiroremonts" lauku skolās jātaisa? Līdz šim domāju, ka par skolu tehnisko stāvokli rūpējas vietējās pašvaldības... Nu, labi, VALSTS var līdzfinansēt kādu projektu... bet kāds sakars ar RĪGU ?
Lai pabraukā par lauku skolām! Tur noderētu ne tikai pāris smukas trubas nomainīt, bet reāli eiroremontu uztaisīt. Stāvoklis ir vienkārši dramatisks.
Vismaz kaut ko dara. Rīga tāpat nebankrotēs.
Lai aizņemās, galvenais, ka skolas kārtībā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.