Lietotājvārds
Parole
Neatbalstu ,ir vidusskolēni kas paši vēlas iesvētības pa pilnu programnu un brīvprātīgi piedalās tajā saucāmajā spīdzināsana ,to atceras uz mūžu ar patiikamām atmiņam un smiekiem . Nevajag jau pārspīlēt .
Pēdējās muļķības un stulbības!!!! Skolēni to uztvēra kā humoru, tagad viena caca, vai viens puika, kam galvā pa daudz iedomības, pasūdzējās mammītei un tagad citi skolēni nevar izbaudīt vidusskolnieku sākumu. Bullshits!!!!! Un galu galā, taču nav obligāta tā piedalīšanās, ja kādam nepatīk, nepiedalies, bet ļauj izbaudīt citiem to, kas viņiem interesē un patīk!!!!!
Salvator, pareklamē, kura tad ir tā skoliņa, kur direktors ko tādu pieļauj!
Pats interesantākais, ka tajā visā piedalās arī skolotāji un skolas direktors. Dīvaini, vai ne?
Šī lieta nedrīkst notikt bez skolotāju kontroles. Asprātības ir laba lieta, bet tām ir jābūt ar labu gaumi. tas arī ir jāiemāca.
Vidusskolēnu tā saukto iesvētību izdarības patiešām mēdz robežoties ar fizisku un morālu vardarbību, ņirgāšanos un jaunāko skolasbiedru apzinātu pazemošanu. Tādi “atrakciju” palīglīdzekļi kā milti un eļļa ir tikai ziediņi. Ir “asprāši”, kas ņem talkā permanentos marķierus un “Moment” līmi. Un tas nepavisam nav jautri. Tas ir ļauni un nekrietni. Tieši tāpēc ir jādiskutē, kamēr problēmas ir novēršamas, jo pēc tam jau būs par vēlu. Skolas ikdiena jau tāpat nav nekāda sanatorija. Un nevajag to vēl tīši padarīt par spīdzinātavu.
Labāk būtu uztraukušies vai skolotāja darbs nav pazemojoš
Pasākums nav obligāts - par visu atbild skolas vadība, skolotāji un apsardze...
Jau ilgi nesaprotu šī pasākuma jēgu vispār, arī tad ja tur nevienu nepazemo klasiskā izpratnē: smērēt, apliet, likt rāpot pa eļlu utt. Vai tad gudrs vidusskolēns tas, kurš šo visu prot, bet lasīt, rakstīt un rēķināt nav obligāti. Šāds pasākums jebkurā veidā jau ir ņirgāšanās par vidusskolu.
Ja tevi sajūsmina citu raudāšana, tad tu esi slims vai arī pats esi cietis no fiziskas, emocionālas vai seksuālas vardarbības. Tev noteikti jāmeklē palīdzība, kamēr neesi pilnībā pārvērties par monstru.
Atceros savas iesvētības gandrīz pirms 10 gadiem. Bija diezgan jautri, arī ar visām aktivitātēm, ko noteikti kāds varētu uzskatīt par pazemojošām. Tomēr piekrītu - būtu jāveic dažas izmaiņas (vismaz, lai netiktu neatgriezeniski bojātas mantas vai drēbes u.tml.).
Vai ASV kādreiz bija padomju sastāvā?! Angļi? Vācija? Zviedrija? Dīvaini, jo viņiem "iesvietīšanas" ari notiek un diezgan "jautri"...
Kamēr nebūs konkrētas sūdzības par konkrētiem nodarījumiem - nekas nemainīsies. Vienīgi der atgādināt, ka šī pazemošana ne ar ko būtiski neatšķiras no jauniņo "iesvētīšanas " cietumā jeb zonā un no tā saucamās ģedovščinas armijā - un no kura laikmeta un kuras iekārtas un valsts tās te vēl pāri palikušas - laikam taču mēs zinām?
Šī tradīcijas nudien ir kaut kas tāds, ko vajadzētu vismaz citās sliedēs pavērst.Saprotu, ka jauniešiem tas ir interesanti, bet tas ir mazliet iezgājis no rāmjiem. Var jau to arī miermīlīgi bez preteklībām svinēt.
Haha, kāda tad jēgano iesvētībām? :D Tur jau arī ir visa tā sāls! Mūsējie desmitie iesvētībās neviens vien raudāja un spiedza :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.