Lietotājvārds
Parole
Galvenais uzņemšanai gan nebija vidējā atzīme, bet gan godalgotas vietas olimpiādēs, it īpaši skolas organizētajā olimpiādē. Līdz ar to līmenim vajadzētu būt pietiekoši augstam.
Godīgi sakot, man liekas, ka būs nošāvuši greizi (ja nebija iestājeksāmenu). Pēc pieredzes zinu, ka skolu līmeņi un prasības atšķiras. Vienā skolā ir 10, bet otrā ar to pašu zināšanu līmeni būs knaps 8. Zinu gadījumu, kad padomju laikos augstskolā iestājas ar zelta diplomu no tāliem laukiem. Pēc pirmā semestra nonāca pie psihiatra. Izrādījās, ka cilvēks vispār neko nesaprata, bet savus 10 (tajā laikā 5) bija saņēmis par teksta iekalšanu galvā...
Kas teicis, ka prestiža? Šī skola taču ir pavisam jauna, kāds tur vēl prestižs. Turklāt finansē nevis bagāti vecāki, bet pari augstskola! Uz skolu tātad iet tie, kuri uzticas RTU kvalitātei.
Par laimi, vēl ir, kam sacensties! Prieks!
Cerams, ka tur ies tikai tie, kas grib mācīties, nevis tie, kas alkst pēc prestižas skolas.
Salīdzināt nevajag, lūdzu 26.06.2015. 10:00:41
Nu, nevajag jau arī noniecināt pārējos. Bērni, kuri var mācīties tikai uz 10 vien - tas patiešām nav sasniedzams tikai ar centību. Proti, viņi nav labāki vai čaklāki par citiem. Citi bērni, kuriem Dievs (sauc kā gribi) nav ielicis tik daudz a priori nevar sasniegt tādus pašus mācību rezultātus. Un viņi pie tā nav vainīgi. Vieniem ir dots mazāk, citiem - vairāk. Viss.
Protams, ka nav normāli. :) Normāli nozīmē - norma. Vidējais. Šie jaunieši nepavisam nav viduvējības, viņi ir krietni augstāki! Viņi ir mūsdienu ģēniji, kuriem spoža nākotne priekšā. :)
Wow... Vidējā atzīmē 9,8... Tas jau nav normāli...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.