Lietotājvārds
Parole
--->teica: "Kāds sakars Ziemļkorejai? Cik ilgi mēs neko nedarīsim, kas attiecas uz Krievijas propagandu?! Tad jau visus gājienus arī vajag atļaut, Brīvības pieminekļa apgānīšanu arī utt. utt. utt." Jā, tiešām nav sakara ar Ziemeļkoreju. Bet kāpēc tad mums atļauj nacistu gājienus vai piemērām netradicionālās orientācijas cilvēku gājienus Rīgā???!!! Ko viņi var iemācīt berniem???Kādu piemēru tie rada??? P.S.Krievijā starpcitu izdeva likumu, kas aizliedz cilvēkiem ar netradicionālu orientāciju turēt bērnus...
Viņi to saprot, tāpēc arī brauc uz Krieviju uz visādām nometnēm, pārņem Krievijas viedokli un tradīcijas un atgriežas mājās, uz Latviju, dzīvot. Un izaug. Ar savu nostāju pret valsti, kura spļāva viņiem virsū.
Apbrīnojama sabiedrība!!!!! Krievu bērnus interesē aktivitātes krievu val,. - ja tā, tad laimīgu ceļu uz rossiju. Bet, kamēr dzīvo te - vai jebkuir citur - būtu tak jāsaprot, ka te, vai jebkur citur NAV rossssssija!!!!
to>>> Tam, kam 26.09.2014. 09:55 26.09.2014. 10:47:27
Krievu bērniem tas ir svarīgi. Viņi negrib savā brīvlaikā runat valodā, kuru, pateicoties esosiem izglitības standartiem, ienīst jau no pirmās klases.
Vai Jaunsardze nevarētu tādu nometni organizēt? Lai būtu interesanti, lai būtu iespēja parunāt ar jauniešien par mūsu vērtībām??? Nē? Jā nē, tad var gaidīt "žaļo cilvēciņu" pulku ciemos... Es negribu tādus ciemiņus... Bet ir tāda sajūta, kā valdība un spec.dienesti nemaz nesaprot šo krievu nometņu bīstamību sabiedrībai...
to>>> Tam, kam 26.09.2014. 09:55:08
Problēma nav valodā - KRIEVU vai LATVIEŠU, bet attieksmē. Un tikai.
Var buut ir veerts vienreiz saprast, ka krievu beernus interesee aktivitaates KRIEVU valodaa?
Sviests!
žēl, ka LV nav tāda līmeņa nometnes... Kā jūs ziniet, kāda līmeņa ir šīs nometnes un ko tur jauniešiem māca??? Varbūt paši piedalījāties? Bet tiešām žēl, ka neziniet, ka arī LV ir labas, izglītojošas un augsta līmeņa nometnes bez propagandas, politikas un spiegošanas mākslas! Varbūt vajadzētu tomēr sākt vismaz cienīt, ja nu gluži nespējat mīlēt valsti, kurā dzīvojat!!!
Mums sež valdībā kau kādi "mīzuļi". Valsts labā neko paši nedara, saņem par to lielas algas un vel zog no iedzīvotāju algam, pensijam un pabalstiem...Bet vainīgi vienmēr esot "sliktie krievi"...Ja mēs paskatītos kas notika ar musu valsti "neatkarīgas Latvijas" laikā...Nekas labs tur nav, kāda var būt neatkarība, kad mēs esām atkarīgi no Eiropas Savienības "bosiem"!!!Latvija var pastāvēt arī bez ES un Krievijas! BRĪVĪBU LATVIJAI!!!
Kur Jus redzat neatkarību? Ko ASV un ES teiks, tā arī bus!!!
interesanti vai teiksim ASV pieļautu savu pilsoņu dalību militarizētās nometnēs, piemēram, Sīrijā....nekur pasaulē tas nešķistu normāli, izņemot Baltijā. jautājums "kāpēc"? šōbrīd izskatās, ka latvijas vāldība netiek galā ar pašu neatkarību
skolotājs Egīls 25.09.2014. 13:03:52
Ir jau skaidrs kāda "audzināšana" šiem "cīnītājiem" tiek izvērsta mājās. Ceru, ka mūsu drošības orgāni moži sekos šiem jaunajiem sarkanarmiešiem kad tie atgriezīsies! Bet varbūt neatgriezīsies!
Jā, ja mums Latvijā būtu šāda līmeņa nometnes, tad nevienam nemaz nevajadzētu braukt uz šādām - nelabvēlīgām. Bet ko darīt, ja mums tādu nav? Par drošību taču visi sāk domāt, kad sen jau ir par vēlu, mēs diemžēl nemācāmies no kļūdām. Redz, pat 2% aizsardzībai joprojām nevaram atvēlēt no budžeta...
---> Edagaram 25.09.2014. 11:00:43
Kāds sakars Ziemļkorejai? Cik ilgi mēs neko nedarīsim, kas attiecas uz Krievijas propagandu?! Tad jau visus gājienus arī vajag atļaut, Brīvības pieminekļa apgānīšanu arī utt. utt. utt.
Nu, žēl, ka tā, taču tā tomēr ir paša cilvēka iniciatīva, nevar taču aizliegt piedalīties pasākumā, vai mēs tiešām vēlamies iet Ziemeļkorejas ceļu?
Žēl ka LV nav tādas līmeņa nometnes...
Zinot pašlaik notiekošo pasaulē, kontekstu, tas patiešām nešķiet adekvāti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.