Lietotājvārds
Parole
Priekš kam jāzin aldziņa?? Pietiek ar darba aprakstā veicamo pienākumu gūzmu. Starpbrīdī laižam tālēs zilajās! Tas nav darba laikā. Līdz 9:00 skolas durvis ciet kā jebkurā iestādē. Darbalaiks sākas 9:00, veramies vaļā 9:00.
Jebkurā darba vietā ir noteikta alga, kāpēc skolotājiem vienkārši nevar pateikt- tev pa slodzi pienākas nu piemēram 900 vai vairāk.,tad noteikt cik procentu ir klāt par darbu speciālās skolās. Kādas tur komisijas jātaisa , ministrijā ir skolotāju saraksts ,zina cik ir skolotāju un cik štata vietu katrā skolā. Negrib maksāt un tad taisa modeļus un gadu no gada atliek ,lai tik nemaksātu,uz mums ekonomē ,jo šitie tik pabļaustās ,bet kopumā mierīgi..
Kerija - Nu 04.09.2015. 06:49:05
Precīzi. Nez, kā modeļa veidotāji ir iecerējuši to starpbrīdi? Nesaprotu, vai tas man gatavošanās, labošanas laiks, konsultācijas vai darbs skolas labā? :D
Šo jau nevar atļauties saukt par modeli. Lielāku idiotismu nevar safantazēt. Modelētājiem vajadzētu nokaunēties un neatļauties teikt,ka tagad maksā par visu. Beidziet melot viereiz. Pēc jaunā modeļa nemaksā gandrīz ne par ko.
Varbūt jāsāk ar to, ka skolotājam uzsākot darbu septembrī būtu labi zināt, kādu samaksu saņems par padarīto darbu. Ir pazemojoši, ka cilvēks uzsākot darbu nezin kāda būs viņa alga par padarīto. Izskatās, ka arī šis gads nebūs izņēmums un savas algas apmēru uzzināsim mēneša pēdējā darba dienā, kad tiks izmaksāta darba alga! Kuriem strādājošajiem valsts sektorā vēl ir tāda situācija - nevienam!!! Cienījamie skolotāji, vēršos arī pie Jums! Pirms rakstiet komentārus, padomājiet par rakstītā saturu, komentārus lasa arī cita sabiedrības daļa, ne tikai skolotāji. Tādēļ izlasot dažu labu komentāru gribot negribot rodas slikts iespaids par skolotājiem! Mēs nedrīkstam nostādīt sabiedrību pret sevi, mums ir vajadzīgs sabiedrības atbalsts, lai panāktu taisnību! Mums ir jābūt vienotiem... Mums skolotājiem ir sabiedrībai jāparāda, ka esam inteliģences pārstāvji! Cienīsim un mīlēsim paši sevi, tad arī mūs mīlēs un cienīs mūsu skolēni un viņu vecāki!!! Lai Jums visiem radošs un darbīgi skaists, gandarījumu pilns jaunais mācību gads!
Tik glupa ministre vēl nav Latvijā redzēta, neko, pilnīgi neko nejēdz atbildēt. Tikpat labi tur kādu sārtvaidzi no Centrāltirgus zivju sievām varētu ielikt, zināšanas par izglītības jomu būtu tādas pašas. Nožēlojami, nožēlojami, derdzīgi un skumji.
muļķe- lauku skolotāja ar 39 gadu darba stāžu!!! 03.09.2015. 18:16:51
Nu tokš vajag vēl iztaisīt kādas 50 darba grupiņas, lai papētītu,kā vispirms uztaisīt,,likumīgi" prēmijas un 5 apmaksātus atvaļinājumus mēnesī, jo izm jābūt ļoti stipriem,un ne tikai tur, ļaudīm, lai apārstētu siltajās zemēs savas izsēdētās sēžamvietas.Un tad vēl kādu grupiņu,lai papētītu,cik tad piecreiz apsūkātu kaulu palicis tai valsts kasē no ,,sabiedrības krējuma", lai varētu tiem jampampiņiem,kurus viņi dēvē par skolotājiem,atsviest, piebļaujot pilnu pasauli,cik milzīga alga tiek samaksāta! Nu tak vajag izkopēt šīs tomēr tautas domas un lai palasa! Vai tiešām tur sēž vai nu uzpirkti vai iebiedēti subjekti,bet pēc tautas kalpiem gan te neož!
Kāda jēga bija pērn projekta skolu skolotājiem skaitīt minūtes, ja modelī visiem darbiem paredzēts NEPIEMĒROTI MAZS LAIKS. Ja darbs, kas paredzēts 36 stundām, iekļauj 28 kontakstundas, gatavošanos, labošanu, konsultēšanu, skolas attīstības virzību, tad samaksāts netiek ne par ko. Kā visus ne-stundu darbus veikt 8 stundās? Burtnīcu labošanai vien man aiziet vismaz 6 stundas nedēļā, tad neprasiet man lai 2 stundu laikā es sagatavotu 28 stundas, 2 stundu laikā var paspēt apskatīties, kura lappuse no grāmatas jāmāca Bet konsultācijām tad laika nebūtu nemaz.
Citējot, "M. Seile atkārtoti uzsvēra, ka ar jauno modeli algas palielināsies ap 70% pedagogu.", nu tomēr ļoti slikti, ka 30% jeb katram trešajam pedagogam alga samazināsies. Krīze taču beigusies, skolotājiem nav algas pirmskrīzes līmenī ( cik tad saņēmu latu, tik tagad eiro), un vienalga mēs, lielo skolu skolotāji, esam tie trešie, kam algas samazināsies vismaz par 25%.
Ir skaidrs tikai tas, ka nekas nav skaidrs. Ļoti vēlētos, lai tie suņa murgi beigtos, bet pie šīs ministres laikam jau nebūs.
IZM rīkojas necienīgi, pēkšņi mainot nosacījumus noteikumu projektā "Kārtība un kritēriji, kādā izglītojamie tiek uzņemti vispārējās izglītības iestādēs un speciālajās pirmsskolas izglītības grupās un atskaitīti no tām, un obligātās prasības pārcelšanai uz nākamo klasi”, šobrīd tas skar skolēnu skaitu vakarskolas klasēs, bet kur ir garantija, ka teikumi pēkšņi nemainās arī attiecībā uz citām skolām ? Lasiet 03.09.2015.Dienā interviju ar Ilzi Kalniņu!
Skolotāji atalgojumā saņems modeli (no ķīmijas, fizikas vai bioloģijas kabineta). Varēs mēģināt tuvākajā veikalā samainīt pret zeķubiksēm ...
Un tāds gan jau arī ir plāns - "bremzēties bezgalīgi", kā saka Seile... Diemžēl, neticu, ka arī viņai izdosies ko radikāli mainīt.
ALGAS SAMAZINĀT NEDRĪKST NEVIENAM, NOTEIKTI JĀROD PAPILDUS LĪDZEKĻI NELIELO SKOLU SKOLOTĀJU CIENĪGĀM ALGĀM!!! MODELIS BEZ TARIFIKĀCIJAS - SAMUDŽINĀŠANA, PASAKOT, KA TIEK SAMAKSĀTS PAR VISU, BET NEBŪS SKAIDRS KONKRĒTI NEKAS (būt skolā un strādāt vai būt skolā un pavadīt laiku, atsēdēt paredzētās darba stundas...) Nedrīkst notikt sistēmas sakārtošana ar milzīgu naudas pārdali pašā sistēmā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.