Lietotājvārds
Parole
Vislojālākais segments ir tirgū - visi sāk runāt manā valodā, pat lentīti piespraudīs, ....ja es nopirkšu kartupeļu maisu.
Ivars @anti ivars 07.11.2016. 09:14:00
Oi, kamdēļ mani dēvējat par Kremļa trolli? Absolūti nē, esmu patriots, tik vien kā iesaku dažādīb, ja kaut ko interesantu esmu ieraudzījis, tad padalos ar citiem. Bet nekad neesmu izplatījis ko propagandisku, kur nu vēl pro-kremlisku.
Латвия - страна дураков. Шкеле, Лавент и вся эта свора - которые всех обворовали, лояльные к Латвии. Политки, которых регулярно ловят на подкупе избирателей или на неуплате налогов - тоже лояльные. И в Сейме сидят. А учителей они будут проверять на лояльность, хотя самого понятия лояльности нет - нигде не зафиксировано. Это могло придумать только больное воображение господина Шадурскиса - этого человека надо лечить, а он занимает пост министра образования. Боже, спаси Латвию.
Kur Rīgā strādāt maniem bērniem inženieriem? Kur ražo Latvijas mobilos latvieši?
Vai repše ar dombrovski ir lojāli Latvijai pēc 1994.gada oktobra naudas maiņas, kad šie iznīcināja Latvijas ekonomika? Krievi atstāja 1991.gadā bagātu LAtviju ar ZPI ar telefona, radio ražotni, kur Latvijas mobilais VEF? Kur Latvijas dators VEF?
anti ivaram 05.11.2016. 19:38:46
Diemžēl mūsu valstī - Latvijas Republikā pārāk bīstami satuvinājušās un gatavas saplūst lojalitāte valstij kā tādai, demokrātijai, republikai un neatkarībai - un lojalitāte "partijai un valdībai". Ja tas tā nebūtu, tad tie daži prokremliskie pedagogi sen būtu atlaisti un netiktu bērniem ne tuvumā. Un nekādus tamlīdzīgus izplūdušus likumu izstrādājumus kā šis nevajadzētu pa Saeimu muļļāt.
Pat e-klases komentāros salīduši kremļa troļļi. Diez vai latviešu skolotāji skatās "objektīvās" diskusijas "Točki nad i" un tik dedzīgi atbalsta krievu propagandu krievu skolās. Latviešu skolotājs saprot, ka "nelojāls" tas ir tāds, ka ap irš savu valsti, un nepavisam ne Šadurski.
Pārsteidzoši, ka mūsu valstij tomēr IR vajadzīgi nelojāli pedagogi!
Nelojāls-nemīl Šadurski, neatzīst kompetenču pieeju, negrib padarīt skolēnu par muļķi... kas vēl ir - nelojāls?
Tos tikai rotē no vienas mīkstas vietiņas uz otru!
Varbūt vispirms pārskatām valstij nelojālus deputātus, valsts ierēdņus un ministrus?
Papriekšu vajag nodefinēt, ko tagad saprot ar jēdzienu "valstij nelojāls skolotājs', un tad tikai ir vērts te sprēgāt un stresot.
Vajag skaidri ierakstīt. Krievijas propagandas sludinātājus (Krievijas argumentu izplatītājus) jāatlaiž. Un tā LĪDZ BRĪDIM, kamēr Krievija nav izbeigusi visus jandāliņus, atvainojusies visiem cietušajiem, savākusi atpakaļ savus okupantus un atlīdzinājusi visiem visus zaudējumus.
Atkusnis !!!
Rosinām nerosinām 04.11.2016. 09:50:52
He, piekrītu - :)
O, laba ziņa piektdienā!! Ideālā variantā, lai vispār nomet to muļķīgo rosinājumu. Un sāk pievērsties jēdzīgām izglītības problēmām - algām un skolu saglabāšanai.
Vakar (03.11.2016) LTV7 bija lieliska, manuprāt, loti objektīva diskusija "Точкu над i. Урок воспитания: борьба с «нелояльными» учителями" (pieejama ierakstā LSM.LV). Žēl, ka LTV7, bet ne LTV1 vai TV3
Rosina pagaidām neatlaist valstij nelojālu izglītības ministru :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.