Lietotājvārds
Parole
BALSOJAM... 18.05.2015. 18:13:20
KURAM NEPATĪK SKOLA LIEK MAN :)
Nu un, ka sākts???? Man kāds sliktums vai labums???? Būs alga dažiem prokuroriem un dažiem advokātiem, tas arī viss. Alga garantēta gadus 10, kamēr "process" turpināsies.
kads kursh savu darbu nepabeidza tagad dziivo kkur jurmalaa vai hawaii salaas.. varbut kadus 100k iztereja, parejos 2.800 000 EUR teres savai turpmakajai dziivei.. psc kur shita var pap1st naudu ? es visas dziives laikaa 100k nesapelniishu ...
Walther von Plettenberg 18.05.2015. 11:00:57
Te korupcija ir saskatāma pašā sākumā, t.i. no lēmuma pieņemšanas brīža par finansējuma piešķiršanu šādam projektam. Jo nebija nekādas vajadzības dublēt efektīvi strādājošos privātos portālus e-klase, uzdevumi.lv u.c.
E-sistēmas diemžēl tā nestrādā. :) :)
Būtu labi, jo programmatūru varētu kaut kā pārslēgt uz e-veselības programmmu. Tā, lai līdzekļi netiktu vēl izšķērdēti
Kas mūsu valstī notiek? Kad vienreiz pārstās brutāli izsaimniekot valsts - MŪSU nodokļu maksātāju - naudu?! Pilns ar šādiem neizdevušamiem projektiem - skolas.lv, expo utt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.