Lietotājvārds
Parole
Nelietderīgi izniekota nauda. Tie, kas uzskatījuši par nepieciešamu, iemācījušies valodu bez kursiem. Nav nekādas garantijas, ka, tādejādi radīti Latvijai lojāli pedagogi.
Ak Dievs, jāapmāca latviešu valodas skolotājus, ka pasniegt latviešu valodu mazākumtautību bērnām tā lai pēc skolas pabeigšānas nav būtu vēl jāmācas kursos.
Kauns un vēlreiz kauns, ja mazākumtautību ( krievvalodīgo) skolās latvieši visu uzraksta priekšā savai priekšniecībai , ko un kā runāt ! Dokumentus kārto latv. val. skolotājs ! Cik vēl nauda tiks tērēta šim absurdam ???
baro vilku, cik labi vien gribi, vilks tāpat uz mežu vien skatīsies... Pie vismazākās iespējas šie "apmācītie" paudīs lojalitāti lielkrievu šovinismam, tas, ka viņus aizdzina "apmācīties pa latvissski", tas tikai vairoja naidīgo noskaņu. Tie, kuri grib, tie nav "jāapmāca", tie mācās paši.
Valodas zināšana negarantē lojalitāti Latvijai un latviešu tautai. Tas ir tāpat kā - juridiskā izglītība negarantē likumisku rīcību... Vērtības cilvēks smeļ no ģimenes. Un kāda ir iekaŗotāju vērtību skala - vienkārši izsakoties: "eto vsjo naša" "Riga krasivij gorod, no v ņom mnoga latišei" "naša Jurmala" "Latvija - russkaja zemļa" "Russkije - korennije žiķeļi Latvii" ... vai tad nav dzirdēts???
Vai LVA var arī apgalvot, ka visi mazākumtautību izglītības iestāžu pedagogi zina latviešu valodu C1 līmenī, kā to paredz likums?...
Apmācīti, kā sunīši?
Kas ko nozīmē? 19.02.2015. 09:42:34
Apārstēt nenozīmē izārstēt. Apmācīt nenozīmē iemācīt. Iemācīt nenozīmē panākt lietošanu.
...un vienalga puse pastāvīgo iedzīvotāju latviski nerunā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.