Lietotājvārds
Parole
Diez kādi ir IM papildus tēriņi decembrī? Kam, kuriem tie novirzīti? Kur tad ir tā caurskatāmība?
Solījumi makā nav krituši un diez vai iekritīs. Ietaupītie miljoni no mūsu nodokļiem izkusuši decembra mēnesī! Arvien skaidrāk iezīmējas jaunas apcirpšanas iespējas.
Sākumskolas skolotājs nemaz reāli 24 stundas nevar sakasīt! Reāli atkal ir algas samazinājums- palielinot slodzi, par kaudzi neapmaksātiem darbiem neiet runa!
Un tagat neviens mēs nezinam. Tikai rudenī. Tālāk un trakāk.
ĀRPUS TĒMAS - IZLASIET "Ne soli bez instrukcijas" 07.01.2015. 12:32:54
Vakar portālā DIENA ekselents Māra Zandera raksts "Ne soli bez instrukcijas". Rudenī, iespējams, publikācijai būs turpinājums - par skolotāju veicamo pienākumu aprakstiem. (Apmaksātā darba nedēļa 36 stundas, 24 kontakstundas + skolas direktores sacerēts darba pienākumu apraksts, kas jādara atlikušajās 12 stundās, tā mēs sapratām pēc pirmdienas informatīvās par jauno algu aprēķināšanas modeli).
latviešu valodas "učene" > Varnas un Romija 07.01.2015. 12:12:06
He-he... neapšaubu nepieciešamību ievērot latviešu literārās valodas normas (nu, vismaz izglītības portālā), taču, ja nu tiešām gribas "kasīties" un cita kažokā utis meklēt, tad pašam aizrādītājam un bargajam soģim šīs normas JĀZINA (nevis "jāzin", 3.konjug. darbības vārds, tāpat kā "rēķina", "risina", "smīdina") Tas tā - joka pēc. Lai visiem jauka diena, neraugoties uz stipro salu un drūmajām prognozēm algu jautājuma risināšanā!
Varnas un Romija 07.01.2015. 11:16:30
Latviešu val. gan jāzin.
Atkal veido centrus, kuri ražos " papīrus" un tērēs naudu , bet kas strādās?????
Jā, jā virtuves dakšiņas rokās. Bet lai lido uz slotas. Lāčplēsim savulaik Spīdolas klucis bija. Plāna nekam nav. Kauns par jūsu augstāko izglītību. Kuri rāva tā raus.
Nu,no vienas puese piekrītu, protams, pagaidām tie ir tukši solījumi (pat ne solījumi, drīzāk - apņemšanās...), BET tomēr ir svarīgi, ka par skolotāju algām nebeidz runāt, šī tēma nepazūd no politiķu dienaskārtības.
Tikai vārdi, tikai vārdi. Lai viņš kaut ko saka, kad būs kaut kapeiku izcīnījis, pagaidām tā ir tikai blamēšanās.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.