Lietotājvārds
Parole
Kad beidzot skolotājiem būs medicīniskā apdrošināšana-tāda pati kā ierēdņiem? Kad beidzot arodbiedrība sāks par to cīnīties?
Sabiedrībai vispār vajadzētu beidzot sākt vienoties un draudzēties vienam ar otru, arī profesiju starpā, atbalstīt vienam otru pat mazākajos centienos uz godīgumu un labāku dzīvi, nevis šķelties, kašķēties un plēsties, jo sašķelta sabiedrība ir pati galvenā politiķu veiksmes atslēga sabiedrības 'apjāšanā'. Ja šodien piekāsa vienus, tad kur ir garantija, ka rītdien tie nebūs jau tuvāki ļauži un varbūt tu pats. Un tad nebūs neviena kas tevi atbalsta tavos cīniņos par taisnību un godīguma principiem kaut vai tikai morāli.
Kāda jēga, tāpat nekas nemainīsies.
KOMENTĀRS - Valdībai 28.10.2015. 10:38 28.10.2015. 12:01:17
Tas nav smieklīgi!! = TAS IR IZNĪCINOŠI! mērķtiecīga jomu, kas ir valsts atbildības, degradēšana un VALDĪBAS ATTEIKŠANĀS pildīt PIENĀKUMU, ko tai nosaka valsts pēc satura!!
Domāju ,ka ministriem pašiem jāpasēž uz skolotāju algām dažus mēnešus.
pie šitām solītām algām ir divi varianti - čemodāns vai streiks
Diezgan smieklīgi jau ir - kādēļ tad atzīst par valsts prioritārajām nozarēm, ja ar ar darbībām saka pretējo?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.