Lietotājvārds
Parole
Nu, tie jau nekur nav pazuduši - skolotāji izdomā kaut kādus savus normatīvus, kurus iepriekš neviens skolēns nezina, un tad pēc rezultātiem izdomā, cik likt. Vajag tieši noņemt tos normatīvus, bet padomāt, kā piesaistīt fiziskām aktivitātēm pēc iespējas vairāk skolēnu. Tomēr normatīvu lieta nekādi nav saistīta ar pārkāpumiem dziesmu un deju svētku laikā!
Vajag sportā atjaunot normatīvus.
100% - "Palielinājies ir tikai nakts tusiņu laiks. Daudzās skolās gaisma nenodzisa līdz pat rītam. Un izdzertās pudeles Rīgas skolu pagalmos neliecina par to, ka nākošajā dienā jaunieši vispār gribēs brokastis.""
skolotaja Annai 06.08.2015. 09:18:41
Nevajag saukāt bērnus par vārguļiem, kādus pati uzaudzināji, tādi arī ir. Es pirmo reizi dežūrēju dziesmu svētkos pie kora padomju laikā un teikšu - bija agrie mēģinājumi, bet nebija tik ilgi un bija siltā ēdināšana, katru dienu cauri mežiņam no estrādes skrējām uz 28. vidusskolu. Taga svētki ir pārāk komercializēti, jābūt uberkrutam līmenim, lai vai kas, tāpēc arī nebija laika (vai līdzekļu) bērniem iedot siltās pusdienas, našķi, ko tirgo estrādē, bija super dārgi un super neveselīgi. Ģība arī Rīgas skolēni, kas pa nakti mājās izgulējušies, tā ka arī tusiņus un dzeršanu nevajag vainot. Piekrītu Lembergam.
Tādus grafikus varēja izturēt Padomju bērni, bet mūsdienu vārguļi nevar ne nieka izturēt. Tas tikai liecina cik vājā sabiedrība aug. Varbūt vajadzētu padomāt par fizisko izturību. Pārāk esam izlaiduši bērnus visur tikai tiesības un lai tikai nebūtu grūti.Kā lai norūdās dzīvei?
Mēģinājumu grafiks bija tāds pats kā iepriekšējos svētkos. Pat vēl mazāks!. Palielinājies ir tikai nakts tusiņu laiks. Daudzās skolās gaisma nenodzisa līdz pat rītam. Un izdzertās pudeles Rīgas skolu pagalmos neliecina par to, ka nākošajā dienā jaunieši vispār gribēs brokastis.
Divas dienas pēc kārtas pusdienu vietā sausā paka, negaršīga desa ko skolēni negrib ēst.....nebrīnos par rezultātu... un protams vieglāku grafiku
Izlasiet, ko saka Lembergs par šiem svētkiem, to organizāciju un bērnu vergošanu, celšanos 5 no rīta, mēģinājumi sākas pus/septiņos. Kas tā par lietu?
Bet tomēr pārkāpumi bija būtiski un kāds pie tā bija vainīgs. Grafiki arī. Bet kurš var atbildēt par to, ka daudziem Rīgas koristiem pusdienās bija tikai sausā paka? Bija teikts, ka visiem vienāda ēdienkarte un uz dienu 7€. Nu nemaksā 3x dienā sviestmaize 7€. Tāpat nerīdzeniekiem uz 5 dušām 500 dalībnieki. Par to netika domāts.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.