Lietotājvārds
Parole
Skolas nolikumā rakstīts: "Skolēnu Pašpārvaldes darbības galvenais mērķis ir panākt izglītojamo interešu aizstāvēšanu un to saskaņošanu ar Skolas administrāciju, veicināt un paplašināt izglītojamo iniciatīvas, radošo un pilsonisko aktivitāti, veicināt izglītojamo līdzdalību lēmumu pieņemšanā, piedaloties Skolas sabiedriskās dzīves pilnveidošanā." Tātad - svarīgākais ir izglītojamo interešu aizstāvēšana. Par interesēm - tas jau ir cits raidījums.
Jā, skolā pašpārvaldes bija tik vien, lai organizētu ballītes. Bet ko Aldermane var gribēt? Ne jau devītklasnieki ies un pārstāvēs skolēnu tiesības, viņi taču arī ir tikai bērni. Labi, ka vispār izrāda jebkādas pārvaldes vēlmi, kaut vai lai pasākumu uzorganizētu!
Manuprāt, jēga no tādām izglītojamo pašpārvaldēm/domēm reāli parādās tikai augstskolā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.