Lietotājvārds
Parole
Piekrītu - IZM, laikam, vēlas dārzeņus 01.11.2015. 00:09:26
Ar šādiem un līdzīgiem likumiem ir iespējams tikai par dārzeni izaugt! Pašlaik sajūta, ka IZM ir nepārtraukts pilnmēness!
Visu cieņu - vismaz viens saprātīgs cilvēks ar savu iniciatīvu! Pašlaik tiešām "jebkurš mācību saturs var tikt apšaubīts no tikumības pozīcijām, paralizējot pasniedzēju darbu" un to arī nekavējoši skolas vadība darīs, lai atbrīvotu vietu sev patīkamiem kadriem, tiklīdz algas pacels. Un īpaši, ja ir TĀDA ministre, kura vēl arvien (pēc tik garām un ilgām sarunām "neizprot LIZDA izteikumus" un gatava likt saviem darbiniekiem tērēt enerģiju bezjēdzīgu MK noteikumu izstrādei (un to pat sola izdarīt laikā!!!), BET netērēs SAVU enerģiju Likuma sakārtošanai!!! Izskatās, ka IZM ir nepārtraukts pilnmēness!!!
KARALIS IR PLIKS 29.10.2015. 23:04:36
Tikumīgi dzīvot māca pieaugušie ar savu paraugu,rīcību,iestāšanos par labo,godīgu rīcību, ar acu nepievēršanu uz ļauno.
PAR - TIKUMĪBU!!!
tikumīgi dzīvot nevar iemācīt nedz stundās, nedz deputātu priekšraksti. alu galā vēl joprojām- mazos zagļus liek cietumā, lielos ceļa amatos, un neskatieties uz maniem vārdiem, klausaties manos vārdos
Tak nevienam neinteresē, kāda izaugs jaunā paaudze. Tik tālu cilvēki nespēj paraudzīties. Rūp tikai tas, kas ir degungalā - pašu alga u.c.
38 paraksti! Saņemamies! Līdz 10 tūkstošiem, kamēr tiksmim, viena paaudze jau būs cenzūrā izaugusi!!
Niecīgs skaits parakstījušies. Par pulksteņa griešanu visi aktīvi parakstījās, nu tik būs pārmaiņas valstī! Cilvēki, kas jums ir svarīgāk? Kādas ur jūsu prioritātes?? Vai tiešām bērnu - mūsu nākotnes un ģimenes - morāle ir vienaldzīga??? Ar šādiem un līdzīgiem likumiem ir iespējams tikai par dārzeni izaugt!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.