Lietotājvārds
Parole
Nemaksājot laukos skolotājiem, pilsētas skolu algas, skolotājus (ar lielo burtu) laukos nenoturēt nevarēs!
Ceru, ka vismaz šis ieteikums tiks saklausīts, jo citādi liekas, ka viena ministrija nezina, ko dara cita. ZM izstrādā plānu, kā veicināt laukos zemnieku darbošanos, lai lauki nepaliktu tukši, bet Izglītības ministrija klapē ciet kultūras centrus- skolas. Varbūt vienojieties, vai Latvijā vajadzīgi cilvēki tikai Rīgā vai varbūt arī reģionos?
Уважаемые учителя, напишите пожалуйста своему коллеге - преподавателю из РТУ и по совместительству председателю финансового комитета Сейма Шадурскису, сколько денежек он предлагает потратить дополнительно в бюджете следующего года, чтобы увеличить хоть немного зарплату своим коллегам - учителям, которые получают чуть побольше минималки. Только что они приняли решение увеличить финансирование обороны на следующий год на 120 миллионов евро. А учителям хоть 10 миллионов найдут. Я вам сразу отвечу - ничего вы не получите.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.