Lietotājvārds
Parole
Mūsdienās pasaule ir savādāka... Nav vairs tik viegli darīt pareizo... Pati esmu pieredzējusi to, ka es cenšos kādam palīdzēt, taču mana palīdzība netiek pieņemta... Gadās visādi, taču ir svarīgi, ka tomēr cilvēki turpina censties, un tas iepriecina... :)
sveiki visiem! man ir prieks par to ka skolas šajā laika ir tik aktivas. es ļoti priecajos par " labo darbu nedeļu" , taja laika skoleniem atradisies laiks kadam palidzet. es ari pati esmu aktiva šaja nedela un ceru ka ari citi to sapratis. esiet aktivi!!
Jaunā IZM ministre 29.09.2014. 20:03:36
Lūdzu samaksājiet man uz Skolotāju dienu apsolīto naudu par manu skolotāja darbu un iegūto 3.pakāpi!
Burvīgi! Vajag vairāk šādu akciju, kas reāli kādam palīdz.
Tie piemēri man atgādināja par nesen lasīto labo darbu, kas bija publicēts feisbukā un gandrīz visos portālos - jaunieši bija ICE bucket challenge vietā kādai nejauši izvēlētai kundzītei, kas ieraudzīta lieveikalā, nopirkuši pilnu maisu ar pārtiku un aiznesuši uz mājām. :) :) :) Un tālāk laikam izacināja nākamo.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.