Lietotājvārds
Parole
Būtu jāsarīko baso kāju vai pastalu akcija kopā ar policistiem. Mēs varētu plikas iziet sagaidīt Eiropas viesus kopā ar stiprajiem policistu puišiem! Kāpēc arodbiedrība neorganizē un nesadarbojas ar citiem?
Būšu. Un laidīšu gaisā visu informāciju. Vārda brīvību neviens nav atcēlis. Īpaši tik sapuvušajam portālam. Jālikvidē!
.Tu pēc dažām dienām nebūsi korektors.
JŪS NEVIENS NEGAIDA. BRAUCIET UZ DĀNIJU VAI CITU ES VALSTI.
Laba doma. lai studenti praktiski iemēģina.Redzēs, cik laika vajag, lai nodarbību sagatavotu un novadītu un cik par to tiek samaksāts. Vērā ņemama priekšrocība- uz šīm nodarbībām ieradīsies ieinteresētie jaunieši.
vēl kāds ierosinājums 09.01.2015. 23:58:39
organizēt apmācības darbam ar ambicioziem, visgudriem, stresa pārņemtiem vai arī, gluži pretēji, lielas vienaldzības pārņemtiem un bezatbildīgiem bērnu VECĀKIEM
Neaudzinātie bērni ir sīkums, normāla parādība un nieks salīdzinot ar viņu vecākiem un nenormālajām prasībām skolā...
es tak neesmu traka,lai ietu str;ad;at skolā,pie šiem neaudzinātajiem bērniem,labāk meklēšu darbu kādā kantorī.
Nu, ja nav norādījuši, cik veci cilvēki drīkst pieteikties. Tātad visi. Loģiski, jo tāpat jau viņi izskatīts vēl katra CV. Ja liksies, ka par vecu/garu/īsu/tāpat jau profesionālu - vienkārši nepaņems!
Acīmredzot, vienalga. LU nav noteikuši, cik seni studenti drīkst pieteikties.
Par cik "seniem" studentiem ir runa?
Prioritātes 09.01.2015. 10:05:03
Atvaino, sirsniņ, bet eksaktās zinātnes tomēr ir prioritāte - gan Latvijā, gan pasaulē.
Kur paliek citi priekšmeti!? 09.01.2015. 10:04:18
Es kā students būtu laimīga par šādu iespēju, taču diemžēl šāda iespēja tiek sniegta tikai eksakto zinātņu studentiem. :( Cik žēl.
Praktiskas apmācības darbam ar skolēniem krietni ātrāk un pamatīgāk sagatavo jaunos skolotājus, nekā pedagoģijas studijas LV. Ņemiet to vērā, studenti.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.