Lietotājvārds
Parole
Sveiki! Cik es sapratu no komentāriem tad grāmata ""Pasaka par mīlestību" jau ir izvērtēti darbi un noskaidroti kuri autori ir iekļuvuši grāmatas saturā?
Pirms vairākiem gadiem izdevniecībā "Liels un mazs" iznāca grāmata "Pasakas par bērnu dzīvi", kurā publicētas Dānijas Kultūras institūta konkursam iesūtītās bērnu sacerētās pasakas līdzās Ineses Zanderes darbam "Pasakas par pasakām", fantastiska grāmata, un fantastiska sajūta lasīt sava skolnieka darbu citu darbu starpā. Mūsdienās, kad bērni un arī pieaugušie lasa un raksta aizvien mazāk, katrs šāds darbiņš ir vērtība! Kad skolā saceram rakstām radošos darbus, bērni ar nepacietību gaida, kad varēs tos izlasīt klasē pie tāfeles, un dara to ar interesi. Arī šis projekts ir ļoti jauks, lai izdodas radīt jauku grāmatiņu!
Iespēju grāmata 20.01.2015. 16:46:29
Ir divas dažādas lietas - pasaules pasakas, kas tulkotas un bērnu pasakas, kuras radītas pašu spēkiem! Mēs nepretendējam uz tādiem projektiem, kādus organizē un izdod Jānis Roze, Zvaigzne vai Jumava. Katram ir savs darbības lauciņš! Jau trīs gadus Iespēju grāmata strādā ar bērnu pasakām, sniedzot iespēju rakstītājiem rakstītos darbus saņemt grāmatas formātā, māksliniekiem ieraudzīt savus darbus grāmatas formātā. Tas ir radošo cilvēku sapnis un prieks un mēs darām visu, lai šo prieku realizētu! Mēs nepiesavināmies nevienu darbu uzdodot to par savējo, katra pasaciņa satur informāciju par autoru un katra grāmatiņa satur informāciju par mākslinieku un citiem iesaistītajiem radīšanas procesā. Iespēju grāmata šādus projektus rada, lai mudinātu mazos rakstīt, attīstīt fantāziju lidojumu un jau bērnībā izbaudīt prieku, kāds ir turot rokās savu grāmatiņu. Iespējams dienās, kāds no šiem mazajiem rakstītājiem, kļūs par lielu un ietekmīgu, visiem zināmu rakstnieku un mēs vienmēr spēsim sirsniņā saglabāt šo īpašo sajūtu, ka mēs bijām klāt "dzimšanas" brīdī :) Protams, ka grāmatiņas nonāks arī pārdošanā, bet pirms tā visa, grāmatiņas nonāks arī pie pašiem bērniem, nonāks Latvijas bibliogrāfijas arhīvā, nonāks pie māksliniekiem. Tika uzdots jautājums "Kur paliks peļņa?" - man ir pretjautājums - vai ziniet cik izmaksā izdot grāmatu? Iespēju grāmata šajā projektā ieguldīs laiku un naudu un ir tikai pašsaprotami, ka grāmatiņas nonāks pārdošanā, lai kaut daļēji tiktu atgūti ieguldītie līdzekļi, bet, komentāra autora sirdsmieram, gribu teikt, ka grāmatiņas noteikti neplānojas tirāžās, kas mērāmas trīsciparu skaitos un noteikti nav sastādīts biznesa plāns, kā "nosmelt lielo krējumu" , mēs to darām tāpēc, ka tā ir mūsu sirdslieta un mūsu aizraušanās, mēs to darām tāpēc, ka mums to patīk darīt ;) Tas nav mūsu maizes darbs, tas ir projekts, ko mēs realizējam savam un rakstītāju priekam :) Ja kādam ir grūtības darbiņu nosūtīt uz e-pasta adresi, ir iespējams ieiet mūsu draugu lapā www.draugiem.lv/iespejugramata un ir iespējams nosūtīt vēstuli pa tiešo no lapas, pievienojot pasaciņas pielikumā ;) Ļoti lūdzam darbiņus iesūtīt līdz šodienas noslēgumam, lai spējam saprast, cik īsti daudz darbiņu ir ;) Lai visiem radošs vakars ;)
kam tādu mums vajaga?
Sveiki! Uzrakstīju stāstiņu no 5-7 gadu veciem bērniem, kas mācās lasīt! Bet nezinu kā aizsūtīt caur to gmail.com! Palīdzēsiet?
as
woooo
Katru dienu taču iznāk simtiem grāmatu. Koncepts jau ir pilnīgi cits - "Iespēju grāmatas" izdevniecības veidotā tiks sastādīta no pašu mazo autoru darbiem, tā būs neliela grāmatiņa! Jāņa Rozes grāmata ir apjomīgs projekts, kurā ir apkopotas dažādu tautu populāras pasakas, vismaz tā sapratu.
Principā grāmata mērķēta uz bērnu auditoriju, jā.
Viņķele vienu jau izdeva. 2. daļa arī būs?
Vai izdotā grāmata būs pārdošanā? Kur paliks peļņa? Kad mācījos augstskolā, vairāki pasniedzēji lika izstrādāt dažādus darbus un tos iesniegt. Vēlāk es un mani kursa biedri savus darbus redzējām izdotus grāmatās. Autors šīm grāmatām bija norādīts pasniedzējs. Tādēļ es atbalstu piedalīšanos šādā projektā tikai tad, ja izveidotā grāmata būtu kā labdarības projekts un tiktu dāvināta iestādēm, kas strādā ar bērniem.
Jautājums iespēju grāmatai 10.01.2015. 20:53:46
Vai pasakas mērķauditorijai obligāti jābūt maziem bērniem?
Iespēju grāmata 09.01.2015. 19:26:15
Dotā pasaku krājuma ietvaros nav obligāti jābūt ietvertiem tādiem vārdiem kā - Es Tevi mīlu, mīlestību var uzrakstīt un izpaust dažādi. Protams, ir jauki, ja pasaciņā, piemēram, par ģimeni - vecāki bērniem vai bērni vecākiem pasaka šos trīs burvīgos vārdus.
Iespēju grāmata 09.01.2015. 19:24:16
Visbiežāk bērniem pāriet vēlme rakstīšanas procesā, tāpēc mammas vai vecmāmiņas šajā procesā varētu palīdzēt - bērns izstāsta pasaciņu un tad ab,i kopīgiem spēkiem, to pieraksta.
Ai, cik jauks uzaicinājums! Noteikti rosināšu savus skolas bērnus piedalīties :)
Mans bērns teica, grib iekļūt grāmatā, ka būs rakstnieks un sūtīs pasaku. Es gan esmu pārliecināta, ka pēc pāris stundām par to jau būs aizmirsis un multenes šķitīs pievilcīgāka ideja. :D Bērni. Ko darīt.
Iespēju grāmata 09.01.2015. 14:03:37
Tiem, kuriem bērni jau ir sarakstījuši arī dažādas citas pasaciņas, iesakam rakstīt mums uz e-pastu un noteikti pasaciņa tiks iekļauta kādā no citiem projektiem :) Lai veicas visiem rakstītājiem!
Iespēju grāmata 09.01.2015. 14:01:59
Šajā gadījumā pasaciņas par mīlestību izvēlētas, lai pasaku krājums iznāktu februārī kā mīlestības sveiciens :)
bērni arī mīl fantazēt par prinčiem, princesēm, dzīvnieku draudzību, tāpēc var arī sanākt izpausties.
Vai tad nevar mazliet pamainīt? :) Pamatā jau tāpat visas bērnu pasakas ir par mīlestību vai draudzību. :D
Manu bērnu krājumā jau ir ntās pasaciņas (ar kopīgiem spēkiem, palīdzot arī man ;) ), bet neviena nav konkrēti par mīlestību.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.