Lietotājvārds
Parole
te nu bij - sarmim 18.10.2016. 20:39:37
Sarmi! Ēdienu G A T A V O !!
Cerīgi
Kas tā tāda par Liepājas Dizaina un modes vidusskolu, idioti?????????? Bez tam, Linda Vilka Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu ir beigusi vismaz 3 gadus atpakaļ...
Man skumji, ka skolotāji, kuri mācīja šos jauniešus, vispār netiek pieminēti. Tā ,lūk, ir ar profesionālo izglītību! Skolotājs mācīja, mācīja jauno cilvēku, līdz jaunietis kļuva par sava aroda lietpratēju. Pēc tam skolotāju vairs neatceras. VIAA pakampj šo jaunieti, un tālāk rullē viens pats.
man patik taisit edienu bet jums ja strādā tat dabūsi naudu$$$$$$$$$$$$$$$$$
prieks, ka ir kaads, kas straadaa ar rokaam, bet ne tikai seezz pie papiiriem
Prieks par pozitīvām ziņām! Veiksmi!!!
Nav jau runa par vienlīdzību, bet gan par izvēli. Neviens jau neaizliedza piedalīties katrā no jomām pretējā dzimuma pārstāvim.
Hmmm... It, tehnoloģijas, tehniskās lietas 100% pārstāv vīrieši, bet apģērbu modi, vizuālo mākslu,noformēšānu - meitenes. Kur vienlīdzība?
Rīdziniece 06.10.2016. 09:36:21
Veiksmi jaunajiem Latvijas profesionāļiem!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.