Lietotājvārds
Parole
Tev mīnuss. Svešo segvārdu izmanto.
ciema tantukam...V 14.03.2015. 22:25:10
IZM-ja jāpārveido. To visi zinam. Arī citās Latvijas nozarēs ir nebūšanas-Stradiņi, Austrumu slimnīca------ . Varbūt vienā slimnīcā jāiekārto inteliģento valsts zagļu cietums? Apsargos aizietu.
Ciema tantuks >>> klucim ... 12.03.2015. 20:19:12
IZM izdomāja, kā iegūt un kā "norakt" 3 miljonus un vairāk.
klucis noliktais 12.03.2015. 12:36:04
ja jau nevajag,tad kas to sūdu piedomāja?
Atstādinās, izmeklēs, izteiks sašutumu un nopēlumu.... Un kā valsts atgūs notrallināto naudu? Jeb vai to norakstīs skurstenī? Kā neparedzētu gadījumu?
Tātad uz priekšu! 11.03.2015. 20:19:40
Citāts: vairākas personas, kuras tieši piedalījušās vai nu dokumentu vīzēšanā, vai citās aktivitātēs, vēl aizvien strādā IZM. Tātad: Apturēt visus IZM projektus, lai novērstu tālāku līdzekļu izšķērdēšanu, jo tas stulbums turpinās ar algu modeļa ieviešanu. Kādi kadri iekš IZM tur būs veselu gadu strādājuši, beigās ķušsss vien ir! Kur skatās mūsu valdība? Vai šo bezjēdzību iekš IZM vienreiz nevar apturēt? Visiem, kas tos miljonus "ierāvuši" savās kabatās un ir bijuši atbildīgi par Skolas.lv, nekavējoties aizliegt turpināt darbu valsts iestādē! Arī ar vispārējās izglītības informācijas sistēmu (VIIS) - šajā sistēmā parādās, ka skolotājs ir sodu reģistrā, izrādās bijis satiksmes negadījums vai kaut kas cits, par ko likums neaizliedz strādāt skolā. Neskatoties uz to, tāpat jāprasa izziņa katru gadu par katru darbinieku. Ķeksīts tur tāds maziņš,ieraudzīt jau var. Bet ne jau katru dienu vai nedēļu es tagad virināšu katra skolotāja profilu un skatīšos. Tad jau vajag jaunu štata vienību. Par jauno algu modeli - smieklīgi. Lai gan skolotāju algu saraksti veidojas VIIS, jaunais modelis tika pieprasīts excel formātā, savadītas formulas, nu tad "copy", "paste", atkarīgs, cik daudz skolotāju. Viens vienīgs sviests ar IZM reformām un projektiem. Vai tiešām nav iespējams pilnībā reformēt IZM. Skolēnu skaits samazinās, bet IZM netiek galā. Un štati tur tikai vairojās. Bet skolotājiem tā putra jāstrebj.
Izzaga un visi gali ūdenī. Tā ir LV firmas zīme.
Kad nosauks vainīgos? atbildīgos? Latvijā jau nekur nav atbildīgā. Tikai parastie cilvēki. augsttie tik rotē un neko nezina, ne par ko neatbild.
Kurš gan var saskaitīt atcerēties IZM ierēdņus, kuri semināros pa labi un kreisi gudri runāja par milzīgo ieguvumu! Žēl, ka neviens neturpina LIIS uzsāktu skolotāju izveidoto mācību materiālu apkopošanu.
Dārgie opozīcijas deputāti! 11.03.2015. 12:54:11
Lai izmeklē, sauc pie atbildības, taču Seilei jau nu nekādā gadījumā nedrīkstētu neko pārmest! Viņa tu 100 gadus nav stāvējusi klāt!
nevienam tas portāls nav vajadzīgs.
Ms Elksniņa 11.03.2015. 12:52:57
Šo ņemšu vērā - turpmāk skolas.lv man asociēsies tikai ar šo vārdu - "fantasmagorija". :) :) :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.