Lietotājvārds
Parole
aktuāli, tadag apliet skolotājus aR DUBĻIEM!!! cILVĒKI, ........IR DZĪVĒ PIERĀDĪTAS VĒRTĪBAS, .............KO JŪS DARIET?
ārā no skolām 26.11.2015. 18:10:53
visus sociālos ped. un psihologus! Jēgas nekādas! Piesedz sitējus! Vai un vai...strādāsim ar ģimeni, bet jūs pārējie klasē pagaidiet...bet pārējie kā cieta-tā cieš! Tas ir normāli??? Ar ko manējais sliktāks? iet uz skolu mācīties, nevis klopes skatīt!
tiešām aicina? 26.11.2015. 18:06:55
Mūsu skolā ir bijuši gadījumi, kad pēc sadursmēm, Policijā atsakās nofotogrāfēt miesas bojājumus, lai tas paliktu kā pierādījums! Par ko te vispār runa???
"Tas nozīmē, ka pedagogi laicīgi neziņo par šo skolēnu pārkāpumiem vai nepamana vardarbību." Viszinošais, visu redzošais skolotājs - viņam jābūt klāt katram skolēnam, visu jāredz, visu jādzird! nedod dievs, viņš laikā to nepamanīs, pāri viņa galvai nolīs pārmetumu lietus - kāda nekompetence, kāds neprofesionālis!!! Ja tas būtu tik vienkārši, tad skolās būtu tikai "paibērniņi", ārpus skolās viszinošā policija novērstu vardarbību, mēs dzīvotu paradīzē.
Paskatieties, kādus noziegumus darīja PSRS laikā, nacistu laikā, senajā ROmas impērijā, kā strādāja vikingi! Nu, tādi vienkārši ir cilvēki! Nekas jau nav mainījies! Vardarbība ir, bija un būs! Kā skolās, tā mājās, tā visā valstī. Tas ir cilvēku dabā. Atliek vienīgi cerēt, ka cilvēki kā būtnes attīstīsies un ar laiku kļūsim brīvāki, labāki, atvērtāki, līdzcietīgāki.
Un kā vēl ir! VĒl nesen "E-klase jautā" sadaļā šis pats A. Rinkevics stāstīja, ka skolēniem ir tendence kļ'ūt arvien nežēlīgākiem pret klases un skolas biedriem. Bija vēl visādi traki piemēri minēti.
Nu, nezinu gan, vai cilvēki paliek nežēlīgāki, nekā tas bijis jebkurā citā laikmetā... Mūsdienās par katru noziegumu var izlasīt 100 dažādos medijos, informāciju tev gandrīz vai iepotē acī, sevišķi, negatīvo.
Ko mēs tur varam darīt? Pasaule paliek nežēlīgāki, pieaugušie ir nežēlīgāki! Kādus tad mēs varam gaidīt mūsu bērnus izaugam?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.