Lietotājvārds
Parole
tie nav trīs gadus veci. Pirms trim gadiem izveidoja, bet tikai tagad beidzot IZM (pēc sabiedrības spiediena) sāk runāt par tā izgāšanos. Līdz pat šim brīdim no tā izvairījās!! Tikai tagad sākta izmeklēšana un publiski pateikts, ka projekts izgāzies!
priekškam vispār tādu portālu vajag??? kas nepitiek ar e - klasi vai? VISGARLAICĪGĀKAIS PORTĀLS PASAULĒ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((( KAD es ieeju taja portālā man liekas ka es sēžu reali garlaiciga dievkalpojumā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D vienīgais apsveicami to cilvēku, kurš truli noskanēja interneta vietnes. Atvēra saitu lēnā serverī un uz muļķa kļuva tīri bagāts. . .
Turklāt tas portāls ir totāls bruņurupucis :D kam tādu vajaga?
Nja ... Kas nepietiek ar e-klases portalu? Nepietiek, ka katrai skolai savi blogi? njā...
Tas jau tā, ka mājaslapu var izveidot mierīgi par 100 euro un uzturēt par +/- 20 euro mēnesī. Jautājums-Kur paliek visa nauda? Nez kur... Varbūt valstsvīru prēmijās? Nu nē, tas taču nav iespējams.
piebilde galvenajam 22.02.2015. 20:16:52
miksike.lv NAV ar IZM saistīts portāls, tas ir igauņu privātuzņēmējs, kas darbojas izglītības lauciņā un piedāvā arī Latvijas skolēniem un skolotājiem iesaistīties. Tā arī, protams, ir Eiropas nauda, kas atšķirībā no Latvijas darboņiem ir lietderīgi izmantota.
Rfyyytggftffytyrtftyyfrgfyrgfufyfyfytyrifydyfytfytytyfy5gygygyy4fggygygygygggyrhuyuggiguttujbjgggggggggggggggģģyiguguihugufyfyfitiyfstdtdt
tikai nav skaidrs, kāpēc tagad 3 gadus veci notikumi tiek pasniegti kā jaunums?
Pirms vairākiem gadiem jau bija skaidrs, ka SKOLAS.LV būs bezjēdzīgs. Jau pašas mājaslapas izveide bija novēlota, jo gandrīz visām skolām jau bija savas mājaslapas. Uzturēšanas naudai nevajadzētu būt lielai, jo lapa jau reāli nedarbojās. Pieņemu, ka kāds darbinieks saņēma milzu naudu par neko nedarīšanu.
Oh, my God! Pasarg dievs! Ak, Jēziņ! Vairāk nav ko teikt.
Novērojums 20.02.2015. 10:31:38
IZM ir mafioza grupa ar zicpriekšsēdi Seili, kas neko nejēdz, neko neiebilst, ir vienkārši vadāma un tāda... ar īpašām vajadzībām...šķiet.
Domāju, ka jāizveido komisija vai darba grupa, lai izpēta, apkopo, secina. Par darbu IZM ierēdņiem šjā komisijā vajadzētu samaksāt vēl kādus pāris miljonus. Un tad teikt - "ups" neizdevās, atvainojamies.
Kurš par to atbildēs ar reālu sodu? Tātad nauda ministrijas iekšienē ir, tikai nelietderīgi tiek tērēta. Skolotāju algu pieaugumam jābūt no 1.janvāra. Kurai profesijai vel pielikums no 1.septembra. Uz mums visu laiku tiek taupīts. Arī tagad acu aizmālēšana, lai tik nesāktos nemieri, kamēr prezidējam Eiropu.
3,5 miljoni 19.02.2015. 22:44:35
TIKAI?
ka praktiski veiksmīgi darbojas gan portāls skolotajs.lv, gan uzdevumi.lv, pat iepriekš LIIS.lv tāpat ir arī miksike.lv bet acīm redzot kādam vajadzēja šo iespēju- iegrābties valsts naudiņā
Gribētu redzēt atskaiti, kur tie 3,5 miljoni iztērēti. Cik darbinieku strādā šis lapas izstrādē un uzturēšanā? Un cik tūkstošus, tad vajag lai uzturētu šādu lapu?
Pirms vairāk kā gada biju skolas.lv rīkotos kuros, kuros jau tad pateica, ka nauda izmantota nelietdeīgi, bet Ķīlis tagad prasot atskaites, un nu viss būs ok. Ķīli nometa, un portāls vēl gadu, neko nadarot, kāsa naudiņu. Normāli -tā taču Latvija.
kur palika? 19.02.2015. 18:40:32
Reiz ne tik sen jau ap 3,5 miljoniem pazuda. Gali ūdenī... Tagad nākamie...
Šo naudu paredzēts atmaksāt no skolotāju algām. Tāpēc arī tagad visas tās "reformas" notiks. Mērķis skaidrs - samazināt algas skolotājiem, ietaupīto atgriezīs valsts budžetā. Cūkas! Izzagtos miljonus sadalīs savā starpā, bet muļķi - skolotāji maksās dziedādami.
Skaldi un valdi! Zodz un tapsi godāts! Pasmejies par sevi pats, citādi par Tevi smiesies citi!
aizdomājos 19.02.2015. 15:04:38
cik daudzas skolas par šo naudu būtu varējušas uzlabot savu mācību priekšmeta apguvei nepieciešamo uzskates līdzekļu bāzi. Šobrīd ir tā, ka skolotājam no mājām jāstiepj gan svariņi, gan termometri, gan mērglāzes utt.:(
IZM uzreiz nevarēja sadarboties ar E-klasi?! Nē, viņiem vajadzeja izšķērdēt miljonus, turklāt to vilkt garumā. Ja būtu sadarbojusies ar jau esošajiem, tad tas nenotiku.
Kā tas viss man ir NORIEBIES. Labojam skolā- dzīvē vairs nesalabos.....nu kļūdiņa par 3,5 miljoniem euro.....Tikai kļūdījās- iedosim vēl 3,5 un , varbūt, kļūdiņu izlabos, ja nē..... vēl un vēl....
Paši vainīgi. Varēja jau sen un laikus atpurēt tā darību, nenodarot tik lielus zaudējumus. Atgādina situāciju ģimenē - bērns (IZM) saņēmis vienu sliktu atzīmi, nesaka to tēvam (tauta), jo zina, ka dusmosies. Tā vietā, lai stātos pretim, atzītu savu kļūdu un kustētos priekšu, aizmūk no mājām un neiet uz skolu vel trīs mēnešus. :)
IZM - pieņemiet pārdomātus lēmumus! Zaudējumus atmaksājiet no savām algām! Atbildiet par savu izšķērdību, nolaidību, līdz galam nepadarītajiem darbiem. NESAGRAUJIET SISTĒMU!
Un kas šos iztērētos miljonus atmaksās valsts kasē?! Tāpēc( utml. ) jau nav naudas skolotāju algām!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.