Lietotājvārds
Parole
Ja līdz šim skolas bibliotekāram pamatalga bija tāda pati kā skolotājam, tad pēc jaunā modeļa 200Euro mazāk, bibliotekārs pielīdzināts skolotāja palīgam, internāta audzinātājam.Tikai rodas jautājums, kādi darba pienākumi būs: kas komplektēs mācību grāmatu krājumu, apstrādās, izsniegs, atbildēs par fonda saglabāšanu, informācijas stundu vadīšanu, darbu ar sistēmu ALISE, jo par tādu algu diez vai vairs strādās speciālisti.
Prezidents NORĀDA!!! Kur konkrēti izstrādāti piedāvājumi, kurus prezidents ne vien drīkst , bet pat pat vajadzētu iesniegt Saeimai??? Kā var nesolīt??? Konkrētu noteikumu, kamēr nav sakārtota izglītība, veselība, pensijas, tikmēr bēgļiem - NĒ! Pretēji - prezidents norāda, ka nav lojāls Latvijai, bet to prasa no skolotājiem!
TIKAIstreiks 19.08.2015. 15:55:09
Arodbiedrības atruna -visi nekad nestreikos , jo lielo skolu skolotāji saņem un apmierināti ! JA LAUKU ARODBIEDRĪBAS NAV SPĒJĪGAS NOORGANIZĒT LAUKU SKOLOTĀJU STREIKU, TAD IEROSINU INDIVIDUĀLU STREIKU. SKOLOTĀJS OFICĀLI-RAKSTISKI PIESAKA STREIKU UN NEIET DARBĀ. ARODORGANIZĀCIJA STREIKOJOŠAJAM SNIEDZ MATERIĀLU ATBALSTU, IZMAKSĀ PABALSTU NO FONDA ! SNIEDZ JURIDISKU ATBALSTU !
Tur jau tā lieta, ka skolotājas klusē, nevis BĻAUJ. . . . . . Ja visas skolotājas vienoti izietu ielās un sāktu tiešām bļaut, nestrādātu un neatgriestos darbā, kamēr alga par likmi nav vismaz tāda, kā tevis pieminētajā 2007. gada grafikā (pēc kura skolotājai būtu jāsaņem vismaz 1300 eiro), NEKAS arī NEMAINĪSIES. Strādās par minimālo naudu un vēl savu nopelnīto ziedos visādiem obligātajiem kursiem, ārpusdarba pienākumiem, pasākumiem un obligātām prasībām. . . . Nožēlojami. Man ir doma vienatnē uzsākt piketu, jo no LIZDAS neko nesagaidīs nekad. Sen jau izstājos. Tukša skaņa.
Tad nu tā - krievi nāk, naudas nav, ir tikai tik lai knapi aizsardzībai pietiktu. Nu un drucītiņ lai bēgļus integrētu. Tātad vienojamies, skolotāji, ka šogad jums nekā nebūs, nākamgad arī nekā nebūs. Par aiznākamo gadu vēl paskatīsiemies kā būsiet uzvedušies un padomāsim vai jums vispār vajag. Varbūt pat grafiku uztaisīsim. Nu līdzīgu kā to smuko - 2007. gadā. Tā ka uzvedieties labi, neko neprasiet, ļaujiet par sevi visiem aizmirst, centieties nesagādāt nevienam nekādas neērtības un ceriet ka par šo labo uzvedību varbūt kaut kad tālā, tālā nāktonē (varbūt pat debesīs) tiksiet atalgoti. Un nemaz nemēģinat iedomāties, ka te kādam ko dos tikai tāpēc ka viņš skaļāk bļauj, laiku pa laikam par sevi atgādina un taisa visādas nekārtības.
Kārtējās "skaistās runas" vējā... 19.08.2015. 12:40:36
Vējonim (pēc profesijas skolotājam un skolotājas vīram) jau nu gan vajadzēja labāk zināt izglītības problēmas un to, cik liels bardaks valda šīs nozares ministrijā, tās veidotajā sistēmā, budžetā. . . . . . . . Nekas jau nemainīsies. Ne šogad. Ne nākošgad. Ne vēl pēc 5 gadiem. Varbūt pēc 10, 12 gadiem sāks mainīties, jo nebūs jau vairāk kam strādāt - visas skolotājas būs pensijas vecumā, bet jaunie skolotāJI uz skolu nenāk. Interesanti, kas viņiem nepatīk??? ;D
valstij maksāt tikai par VIENU izglītošanas gadu katrā klasē,bet par nemācīšanos un apzinātu vēlmi,,parazitēt ,,uz nodokļu maksātāju rēķina,atsēžot otro gadu tajā pašā klasē,maksāt par izglītību no konkrētā skolēna vecāku maciņiem.citādi veidojas attieksme,ja par brīvu,tad nav jācenšas.Nerunāju šeit par tiem bērniem,kuri dara visu,lai savu iespēju robežās apgūtu un patiešām cenšas mācīties kaut vai uz 4.
skolēni zin savas tiesības,bet pienākumi viņiem vienai daļai nav saistoši.Kā motivēt skolēnu,ja tas stundas laikā NEKO nevēlas darīt,uz atbalsta stundām neierodas,dzirdot vārdu kontroldarbs dodas mājās un uz skolotāja teikto,ka nekur bez pamatizglītības viņam nav nākotnes,atbild-TREŠO GADU MANI ŠAJĀ KLASĒ NEVIENS NEATSTĀS,TĀPAT PĀRCELS?Nu kur vēl tālāk?
Kad 15 gadus atpakaļ ar bagātu dzīves pieredzi (gan zinātnē, gan ražošanā) ienācu izglītības sistēmā (sāku strādāt skolā), tad ātri vien iz administrācijas "tiku atsēdināts": mūsu uzdevums ir izsniegt jebkuram skolēnam atestātu ar SEKMĪGIEM vērtējumiem. (Pat tad, ja šis skolēns pilnīgi neko nedara. Gan jau viņš attapsies. ) Un šī sistēma darbojas vēl joprojām.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.