Lietotājvārds
Parole
Es gribētu Danu Reiznieci .
Seile sevi ir parādījusi kā ļoti sliktu vadītāju. Haotiska, bailīga un bezatbildīga.
Ir kandidāts 10.12.2015. 17:15:20
Gribam par MINISTRI cilvēku, kas izprot izglītības jomu un zinātni, kam ir mugurkauls un skaidra domāšana, valoda - INU DRUVIETI!
#no sirds seilei 10.12.2015. 15:33:24
????
LIZDA - MALAČI!!! man arodbiedrība pamazām sāk iepatikties PADOMĀŠU PAR IESTĀŠANOS!!!
Galvenais, ka ministri sev algas paaugstināja, bet skolotāji, lai gaida atkal kādus 20 gadus, kamēr reformas īstenos.... Vai tā nav ņirgāšanās par visu izglītības nozari...... Ministre ir bezspēcīga, laiks doties ´´mājās´........
Cien. Mārīte Seile, ja esat zaudējusi uzticību pedagogu vidū, neturieties pie ministres krēsla, šobrīd ļoti veiksmīgs laiks ar godu atkāpties (gods un sirdsapziņa, ceru, ka Jums saprotami jēdzieni)...
Arī Šadursikis vakar tv izteicās, ka ministru prezidents varētu aicināt kādu citu... Es domāju, ka tā arī būs, jo diemžēl vai par laimi Mārīte nav tā, kas piedalītos politiskajā tirgū, spēlētu varas spēles un spētu ar vienošanām, sarunām un mahinācijām izsist sev amatu. Viņa ir pārāk godīga. Es arī apšaubu, ka turpinās darbu šajā amatā.
Bet kāda tam nozīme? Viņai taču jāpārstāv PEDAGOGI, tādēļ ir svarīgi tieši, ko šī grupa par viņu domā. Ja neatbalsta pedagogi, viss, saruna beigusies. Citiem vieodkļiem nav nozīmes. Ko tad viņa beigu beigās pārstāv?!
Pedagogi varbūt neatbalsta, bet sabiedrībā viņa joprojām gūtu visai plašu atbalstu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.