Lietotājvārds
Parole
Šo pasākumu jau vajadzētu sākt 7 - 8 klasē, devītajā tas var jau būt par vēlu, daļa no vajadzīgā profesijai jau palaista vējā vai dažā skolā piemēram ir tālu no rasēšanām vai fizikas un matemātikas, dažā tehniskajā specialitātē kas jaunulim patiktu ir nepiepildāms sapnis iegūt pozitīvu vērtējumu, daļēji sava slinkuma pēc, daļēji deļ sliktās skolotāja profesionalitātes.
Jau to dara, kautkads idiotisms, velta 4 stundas nedela lai izpilditu stulbus testus kas tikai kave skolenu macibu priekshmetu apguvi.
kur ir šo konsultāciju grafiks - kad uz kuru skolu baruks? vai uz visām skolām brauks?
Mammai! Ja skola nepiedāvā karjeras konsultanta pakalpojumus, tad konsultācijas var saņemt jebkurā NVA filiālē. Tā kā droši aizvediet savu atvasi parunāties ar speciālistiem.
Zinu es šito - zombēs visiem visu pēc vienas mērauklas!
Jā, tādas konsultācijas vajag, taču galvenais, lai nestāsta, ka jāizvēlas vienkārši pieprasīta profesija un viss, kas būtu it kā valsts interesēs. Galvenais tomēr ir spējas, vēlme un talanti!
Manam bērnam 9.kl. ļoti noderētu šāda konsultācija. Es ceru, Juglas vidusskolā skolā arī NVA būs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.