Lietotājvārds
Parole
Man liekas, ka jāuzlabo latviešu valodas prasems arī latviešiem. Kauns, kad izlasu vēstuli no matemātikas skolotājas un tur vārda "ka " vietā "kad", "par" aizstāts ar "pa". Pilns portāls ar vārdiem "nau", "gūlta", "būlta" u.c. tamlīdzīgiem. Ja mazākumtautības skolās bērnu līmenis latviešu valodas eksāmenos ir labāks par latviešu bērniem, tad vienkārši nav ko teikt.
Labdien!Neviens jau viņiem neliedz mācīties.Angļu valodu taču veiksmīgi apgūst, tātad kādas problēmas, pie tam par baltu velti!!!Te nu gan ir runa par tādu nieku , kā paša vēlēšanās!!!!kas grib, tas visu izdara, nevajag šo problēmu atkal saasināt!!!
Pirmkārt ar viņiem nekad, nekur nerunāt krievu valodā, otrkārt neļaut iegūt darbu nezinot valsts valodu, lai nebūtu tāda situācija kāda ir šobrīd darba tirgū, kad krievas kurš nezin valsts valodu ir vienā līemnī ar latvieti kurš nezin krievu valodu(kāpēc tāda būtu jāzin?) Savādāk var viņiem kaut uz katra stūra kursus, apmācības un sazin ko vēl piedavāt , bet tam nebūt nekādas jēgas, jo Latvijas krieviem tas nav vajadzīgs mūsu valsts tāpat viņiem izdabā priekšā-pakaļā.
Tad jau būtu labi 30.09.2014. 10:25:10
ja tik viņi gribētu uzlabot šīs zināšanas!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.