Lietotājvārds
Parole
Es runāju par visam prasībām, nevis par angļu valodu. Laikam naivi ir gribet, lai šajā amatā būtu cilvēks, kurs saprot, kas notiek skolās, kurš spētu saskatīt problēmas, risinājumus un virzienus, kuros jāstrādā. Bet spriežot pēc prasībam, nekas tāds netiek gaidīts. Ja nu konkrēti par angu valodu - diez kura firma nodarbojās ar vērtēšanu. Pēc pieredzes - ir redzēti visai dīvaini vērtējumi cilvēkiem, kurus labi pazīstu un kuru zināsanas varu savstarpēji salīdzināt.
Bet šis kritērijs ir vislabākais - "Vēlama pedagoģiskā darba pieredze." Vēlama, tātad, LABAS KANDIDATŪRAS gadījumā, var arī nebūt. Galvenais labi vadīt, smuki izrunāties svešās mēlēs. Bet par izglītības procesa "iekšām" labāk lai nejēdz neko, priekš tam jau sīkie gariņi, kā tie virzīs tā būs....
Tantei no laukiem: uzskatu, ka VISC vadītājam viennozīmīgi būtu jāprot angļu valoda, bet vārds vietā par ministriem - tas ir nedaudz jocīgi, ka viņi var neprast.
Tante no laukiem 12.01.2015. 14:34:46
Nesaprotu, kāpēc ministri, premjeri un prezidenti var nezināt angļu valodu, bet VISC vadītājam (skolu direktoriem, skolotājiem) šī valoda jāzina B2 līmenī. Kur viņš strādās - angļvalodīgā valstī vai Latvijā? Vai paredzēts, ka vairāk laika uzturēsies ārzemēs? Kas te notiek galu galā?
Ilgstpējīga attīstība un konkurētspēja 12.01.2015. 14:19:35
Nūū bet kas valstī ir svarīgāk - eksaktās zināšanas vai VĀCU valoda?? :D :D
vai varbūt arī vācu valodas zināšanas tiek novērtētas? šķiet, ka nē !!!! žēl !
Maksājiet cilvēkam kārtīgu algu un atradīsies ne tikai B2 līmenis. Par to muļķa aldziņu ko solāt Jūs, vairāk par Viduskrievijas mātes vārdiem nav ko cerēt.
Cik vecam ir jābūt, lai savāktu visas šīs pieredzes? Bet tad jau nezinās tik labi angļu valodu...
Prasības nav dīvainas, bet loģiskas. Ne pārāk augstas, jo B2 jau nekādi griesti nav.
Vispār dīvainas tās prasības pretendentam. Vai VISC nav tas, kas izstrādā macību programmas, pārbaudījumus utml. ? Ja tā, tad prasītos pēc ieinteresēta profesionaļa no pedagogu aprindām, kurš saprot, kas tajā virtuvē noteik, varētu ieviest kārtību skolu programmās. Bet te izskatās, ka tiek meklēts starptaustisko attiecību speciālists jeb kārtejais kadrs, kas var vadīt jebko.
Tas nav pareizi utt., bet ko darīt? Cilvēki virs 40.g. vecuma nav iemācījušies to angļu valodu un tagad to izdarīt, mācoties no 0 ir gandrīz nereāli.
Eiropas savienībā ir trīs darba valodas: angļu, franču un vācu. Ierēdņi Briselē saprot un pārsvarā runā visās trijās valodā. Mūsu valsts ierēdnim pietiktu zināt vismaz vienu no šīm trim valodām. Ar angļu valodu vien bieži nepietiek. Latvijā atkal viss tiek pārprasts.
Eiropa mūs nesapratīs, Eiropa mūs nepazīs...
Haha, nu, ļoti labi, beidzot Latvijas vidējam cilvēkam ir jāsaprot, ka angļu valodas ir jāprot. :) :) Ar krievu vairs Eiropā cauri netiks. :) :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.