Lietotājvārds
Parole
Tā jau ir sena tradīcija. Beidzot jāsāk celt savu galviņu pret saulīti!
IZM un premjeru solījumu 'izaugsme". 2014. gada beigas - būs jaunais darba apmaksas modelis, būs 12 miljoni algas pielikumam. 2015. gada beigas - būs jaunais darba apmaksas modelis, būs 9 miljoni algas pielikumam. Pat solījumi samazinās ........
IZM prezentēja tikai principus, modeļa formulas paliek iepriekšējās, tātad nav ņemtas vērā prasības, ko izvirzīja pedagogi, kā dēļ arī notika streiks. Nekas nav mainījies.
Vilibalds Līgai 10.12.2015. 10:48:23
Līga rakstīja "Būtu visai vājprātīgi uzturēt ideju, gāzt tajā iekšā VALSTS naudu, ko varēja izmaksāt pedagogiem, bet beigās atmest kā neizdevušos ideju! Valsts nav nekāds privātais bizness! " Diemžēl nu ja ilgus gadus tiek īstenots, ka ne tikai Valsts, bet arī ES finansējums, ļauj bagātīgi pabalstīt daža laba privāto biznesu. Regulāri parādās jaunas normas , normējošie noteikumi. Piem. pedagogiem obligāti jāiziet šādi vai tādi kursi. Un tad, nez no kurienes uzrodas kaut kādi SIA, reģistrēti visdrīzāk tālu no Rīgas , kuri piedāvā, izmantojot ministrijas, ministrijai pakļauto struktūrvienību, vadošus speciālistus, ekspertus, novadīt attiecīgos kursus. Un te ne tikai vilks paēdis un kaza dzīva, bet arī kāposti aplaistīti.
Hmm. Skolotājas pārdomas. 10.12.2015. 10:41:02
Tiešām. . . . Lūdzu publicējiet atklātībā topošo skolotāju algu modeļa slodzes aprēķinus, lai KATRS SKOLOTĀJS, ievadot savu stundu skaitu, var aprēķināt savu saņemto atalgojumu par patreiz vadāmajām stundām un salīdzināt to ar tagadējo atalgojumu!!!!! . . . (varu saderēt, ka atalgojums būs samazinājies!!!!) :D
"IZM uztur ideju par modeļa ieviešanu" - kas tas par absurdu no LIZDA puses? IZM neuztur nekādu ideju, jaunais modelis pakāpeniski tiek ieviests! Būtu visai vājprātīgi uzturēt ideju, gāzt tajā iekšā VALSTS naudu, ko varēja izmaksāt pedagogiem, bet beigās atmest kā neizdevušos ideju! Valsts nav nekāds privātais bizness!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.